Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most kezd feltérdelni és...

Most kezd feltérdelni és felállni. Az esti altatásnál mi változik?

Figyelt kérdés
Eddig ez egyáltalán nem volt probléma. Esti rituálé, éneklés, jönnek az álommanók, szeretlek, puszi puszi, és ha ébren is volt, simán kimentem a szobából és ő 5-10 percen belül csöndben elaludt. Most pedig feltérdel a kiságy széléhez, izeg-mozog, vigyorog, és akármilyen fáradt volt játszani akar. Simizni sem tudom, mivel felkel. Elmúlik ez az időszak? Visszatér a normális menet?
2009. febr. 11. 20:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én annakidején úgy csináltam hogy az szokásos esti program után kimentem a szobából, de megbújtam, és mikor felállt a fiam beléptem és lefektettem, megpusziltam és újra otthagytam. Persze mikor kiléptem újra bepróbálkozott, és visszaléptem lefeküdt. Ezt jónéhányszor végigcsináltuk, pár nap múlva elég volt egyszer visszanézni, már feküdt is le magától, aztán gyorsan leszokott a dologról, szépen elaludt.
2009. febr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

jaj...ez nálunk is problémás volt:-))

nagyon örült magának.az egyik fordulópont -amikor kapaszkodva állt fel-majd a második,mikor önállóan.az első nap vagy 100szor mentem be -de a 3.-on már csak párszor.szépen visszafektettem-és kijöttem.aztán rájöttem,h hagyom énekelni,tornázni kicsit-és ha elfáradt,akkor megyek be lefektetni.lényeg,h kitartó légy-még ha úgy is tűnik,h nem akar aludni-de itt az ideje,ne vedd ki.pár nap alatt túl lesztek rajta.vissza fog térni,csak most örül magának.ha 1 órát altatod,azon se csodálkozz.én volt,h megfogadtam,h ha a feje tetejére áll,akkor is elaltatom,mert nem birja ki estig.tudod-minden csoda 3 napig tart.

2009. febr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!