Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gesztenyés Kecskeméti bébiétel...

Gesztenyés Kecskeméti bébiétel okozhat valamilyen allergiát?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Kétlem. A gesztenye nem egy allergén dolog.


Bár nem elképzelhetetlen, ha belegondolok. Szomszéd kisfiú az őszibarackra allergiás, pedig az is az első gyümölcsök között van, amit lehet adni. De ez totál egyéni dolog.

2011. febr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gesztenye is allergén... olyan mintha mogyoró, dió... A gesztenye adható 6 hónapos kortól. Ha a pofiján és/vagy a hasán piros pöttyök jelennek meg, akkor 1 éves koráig ne adj neki ilyesmit.
2011. febr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%

persze... minden okozhat. csak vannak nagyon allergizáló ételek és kevésbé allergizáló ételek.


én pl. a salátára vagyok allergiás. kiröhögtem magam mikor megjött az allergia teszt eredménye... :)

2011. febr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2011. febr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!