Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol veszitek a Hipp, és a...

Hol veszitek a Hipp, és a Kecskeméti bébiételeket?

Figyelt kérdés
dm-ben is kapható?
2011. júl. 20. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
persze.. bocsi de butaságot kérdezel.. nem néztél még körül,
2011. júl. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tesco, Auchan, Cora, DM, Rossmann, kisboltok...

Sok helyen kapni!

2011. júl. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hippet a drogériákban vettem

a kecskemétit a multikban.

2011. júl. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

DM-ben, Rossmannban, érdmes, HIPP-et a Müllerben érdemes, sokkal nagyobb a választék


a hiperekben általánosságban drága

2011. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Dm-ben most sok Hipp akciós is.

De pl a Rossmannban pár napja kifogtam joghurtos és túrókrémes-gyümölcsös Hippeket 100 ft-ért a közeli lejáratuk miatt.De addig bőven elfogynak.Azthiszem a Rossmannban most a kecskeméti bizonyos fajtái is akciósak, azthiszem 11 hós kortól és 229 ft ha jól rémlik.

Kecskemétit szoktam még venni 290ft-os üzlethálózat boltjában úgy, hogy pl 870 ft 4 db (217 ft/db), vagy 1160 ft 5db (232 ft/db).

Én mindig figyelek és rendszerint körbejárom a boltokat minimum heti egyszer a lányommal.

Itt csak Tesco, Interspar, Lidl van, de ott drága, ha akciós akkor meg sosem az ami nekünk kell:)

6,5 hós a lányom

2011. júl. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagy bevásárláskor szoktam venni neki mindig venni a bébiételt,de ha elfogy,akkor a DM-ben veszem.(Csak Hipp-et veszünk)
2011. júl. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nem kérdezek butaságot,most fogunk hazaköltözni Magyarországra,ezért nem tudom mi-hol kapható.
2011. júl. 20. 13:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi a Rossmannban szoktunk vásárolni:)!
2011. júl. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!