Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes kisfiam pár napja...

7 hetes kisfiam pár napja "megtalálta" a kezét amikor alszik, és folyton nyalogatja, próbálja szopni az ujját! Le lehet erről valahogyan szoktatni?

Figyelt kérdés

Nem szeretném, hogy ezt csinálja, de nem tudok mit tenni. Nem lehetek mindig ott amikor alszik, és kiveszem a kezét a szájából inkább a cumi, mint az ujja. :-))

A ti babátok is csinálja ezt?


2009. febr. 12. 06:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mért szeretnéd leszoktatni róla? Szerintem sokkal inkább az ujja, mert az kéznél van és maga használja. A cumi miatt meg egyfolytába neked kell rohangálni, ha kiesik és vissza kell rakni. Meg szerintem az ujjszopizást hamarabb el is hagyja mint a cumit. Nekem éjszakánként legalább 3szor kell visszaadnom a cumit.
2009. febr. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ne tudd meg,mit lerendeznek ezek a csöppségek,amikor a cumi kiesik a szájából,képes álmából is felkelni,mert eltűnt a cumi,és igen ahogy előttem írták tényleg a cumival csak a baj van.Persze nálunk is csak akkor kapja a lányom,ha babakocsival kimegyünk sétálni,különben az ujját szopizza,és szépen elaltatja magát.Szval ez sztem is jobb megoldás.Miért zavar ennyire?
2009. febr. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 7 hetes, Ő is ezt csinálja, de még nem jött rá, hogy bekapja az ujját, pedig már várom:D Ugyanis nálunk az első gyerek is ujjszopó, bár már elmúlt 9 éves, úgyhogy nem olyan könnyű a leszoktatás arról... Nagyon megoszlanak erről a vélemények, hogy mi a jobb, a cumi vagy az ujjszopás. Tény, hogy sok ismerősöm gyereke nagy hisztit csapott, ha a kedvenc cumit nem találták stb.
2009. febr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azon vagyok,hogy megtalálja valamelyik ujját,mert az egész öklét be akarja kapni,de nem megy neki,és ez felidegesíti,és sír olyankor!
2009. febr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. febr. 12. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!