Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 db Béres Omega3 Kid tablettá...

6 db Béres Omega3 Kid tablettát valószínűleg bevett a 15 hós pici fiam (megtalálta a nővére eldugott dobozát - de persze nem tudjuk biztosan, hogy megette, kb.2 perc alatt történt az egész), ez mérgezés?

Figyelt kérdés
Segítsetek!!!!
2011. aug. 2. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
én nem várnék...irány a doki!!!
2011. aug. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ki tudta nyitni? Ez "csak" vitamin. Az orvos mit tenne vele? Talán kötelességből kimosná a gyomrát? Ennél többet nem igazán tud. Hívd fel a gyerek orvost kérdezd meg, de nem gondolnám, hogy különösebb baja lesz tőle, nem mérget evett. Persze ez az én véleményem.
2011. aug. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hívd a gyerekorvost és ha azt mondja hogy menni kell akkor irány a doki.

De szerintem különösebb baja nem lesz tőle, nem méreg.

2011. aug. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat!! Felhívtam végülis a háziorvost (szabadságon van ráadásul, de nagyon segítőkész volt), Ő azt mondta, hogy ilyen esetben a kórházban megfigyelés alatt szokták tartani a babát, csak "úgy" nem mossák ki a gyomrát - ráadásul azt sem tudom, hogy valóban megette-e ezeket a lágykapszulákat. Figyelnem kell 48 óráig minden szokatlan dolgot, de Ő is azt mondta, hogy nem gondolná, hogy egy lapon kell említeni a fájdalomcsillapítókkal vagy altatókkal (mert állítólag ez a leggyakoribb mérgezés, meg a vegyszerek, a babák ezeket találják meg). Úgyhogy most figyelem nagyon, eddig jókedvű, kiegyensúlyozott, semmi különös. Nem tudom, mikor jöhet a hatása/ha van egyáltalán. Persze örülnék, ha látná orvos is, most gondolkodom, hogy bemenjünk-e az ügyeletre, de attól tartok, abból meg kórházi megfigyelés lesz (erről sajna nincsenek túl jó tapasztalatok - eddig mindig nagyobb bajjal jöttünk ki a másik gyerkőccel, mint amivel bekerültünk, ott burjánzik a hányás-hasmenés stb.

Amúgy ki tudta nyitni a doboz tetejét, ez ilyen pattintós felfelé, én se gondoltam volna, hogy megy neki. 6 db volt benne már csak, most meg egy sincs. Remélem, hogy csak eldugta...:((

2011. aug. 2. 16:07
 5/9 anonim ***** válasza:

első vagyok

nem értem,miért gondolkozol ezen...több.mint valószínű,hogy megette.éjjel is figyelni fogod?én nem tudnék nyugodtan aludni,az tuti...

2011. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Végül mi történt?
2011. aug. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szia! Végül azért bementünk ügyeleteshez, de Ő is azt mondta, hogy nem tud mást tenni, mint megfigyelni, ezért nem szoktak gyomrot mosni.. Úgyhogy hazajöttünk. Éjjel kicsit nyugtalanabbul aludt (bár most jöttek ki a rágófogainak a szélei is - 2 kijött már, most újabb 2 is kibújt), az is lehet, hogy ezért. Még mindig figyelem persze, de semmi szerencsére. Az összetevők alapján omega3 zsírsavat "adagoltunk túl", A, E és C-vitamint. Azért persze még nagyon izgulok.
2011. aug. 3. 14:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ismét 2.vagyok. Eszembe jutott, h.pl.Lenkeinek milyen vitamin dózisai vannak és azt propagálja, h.attól baj nem lehet mert mi amúgy is keveset szedünk ezt gyerekekre is érti. Szerintem megnyugodhatsz, minden jót kívánok!
2011. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Nagyon aranyos vagy! Szerencsére, azóta sincs semmi különös, viszont kakiban találkoztam 2 db lágyzselatin kapszulával, egyben, folyadékkal teli, mégcsak meg sem rágta ez a gyerek...és így ki is kakilta egyben..:) Nem semmi.. De legalább kettővel biztosan kevesebbet "hasznosított" a szervezete..
2011. aug. 4. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!