Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Öt hónapos kislányom három...

Öt hónapos kislányom három napja nem akar elaludni. Sem nappal, sem este. Fáradt, a szemét dörzsöli. Hogyan altathatnám el?

Figyelt kérdés
Nem szoptatom, ha felveszem, vagy beszélek hozzá, énekelek csak rosszabb a helyzet. Eddig kitartó munkával, rászoktattuk az egyedül alvásra, most úgy tűnik "elfelejtett" mindent. Nem beteg, nem jön a foga. Sétálni sem lehet minden alkalommal. Mit tegyek, hogy aludjon végre? Ha már elaludt nincs gond, szépen átalussza az éjszakát, de nappal rendszerint egy két óra után feladom az altatást, szóval délutánra már mindenért sír a fáradtságtól.
2009. febr. 12. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a helyzet, csak 6 hónapos korában kezdődött. Én vettem neki vibucol kúpot. Fürdés után megkapta, utána tápszert, majdaludt mint a kisangyal. Próbáld kúraszerűen. 1 dobozzal, majd ha utána megint nem alszik újbol. A védőnő szerint ezt mindig lehet neki adni, nem lesz függő!
2009. febr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem front van.Az én kisfiam 10hós szépen szokott aludni és most ő is nyügös nem akar aludni.Én tegnap délután ráhagytam a hisztizést fél óra mulva adtam neki teát és azon elaludt.Közbe meg a szivem szakadt meg,de muszály volt,hogy aludjon.
2009. febr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor talán a front miatt van...
2009. febr. 12. 14:15
 4/5 anonim ***** válasza:
nálunk pontosan ugyanez van 3 napja. álmos, leteszem, 10 percet nyűglődik, 5 percet alszik, felébred, vigyorog. kiveszem, játszunk, tíz perc mulva álmos. egész nap ezt játszuk, enni sem eszik rendesen. aztán estefelére annyire elfárad, hogy alig tudom lenyugtatni annyira, hogy elaludjon. a fürdetést már előbbre hoztam egy órával, mert attól lenyugszik, és elalszik éjszaka. Kitartás, én a frontra fogom:-)
2009. febr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Megnyugtató. :)
2009. febr. 12. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!