Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba apolo tejjel attorolhetem...

Baba apolo tejjel attorolhetem a babam arcat? A baba olajtol kicsattan. (piciket szaraz a bore) Ti mit hasznaltok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
próbáld a gyógyszertári babatestápolót, az elméletileg jó kell, h legyen.
2009. febr. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én popsikenőcsöt használok :) Bepanthen-t! Mivel nekem 7 hós kisfiam napközben csak a szabadban alszik, ezért kell is, és nagyon jó :)
2009. febr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én most a gyógyszertári fürdetőkrémmel kentem be a babám arcát. Ha megyünk legközelebb a dokihoz, kérek receptet gyógyszertári babakrémre, az lenne a legjobb.
2009. febr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én Naturland körömvirágkrémmel szoktam kenni, 1-2 nap és elmúlik a szárazság.
2009. febr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a patikában kapható Sanatopicot használom!

Az én fiamnak ekcémás és száraz a bőre,ez bevált.

2009. febr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

-természetes olajok,főként oliva és szőlőmag olaj

-körömvirágkrém:minnél drágább egy grammja a krémnek annál több benne a körömvirág,és annál hatásosabb.

-a gyerekorvos is fel tud írni gyógyszertárban kevert kenőcsöt(nem a fürdetőre gondolok)

-fürdéshez a gyógyszertári fürdetőt használd,és ne más márkás terméket


Mi most éppen a gyógyszertárban kevert fürdetőt és egy utánkenőnek becézett kenőcsöt.De amíg azt nem írta fel a doki,addig hol körömvirágot,hol olajat,mikor mi volt itthon.

2009. febr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!