Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az érdekelne, hogy a baba...

Az érdekelne, hogy a baba megszületése óta változott-e a férjetek? 3 pozitív és 3 negatív tulajdonságot írnál ha van?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 08:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

-

türelmetlen

lassú (sokszor rá kell várni. a babával harabb elkészülök szopival, öltözéssel, mint ő egyedül)


+

bohóc

mókás, vicces

segítőkész

2011. nov. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

gyermek születése óta nem változott igazán.


talán a buta elveket mi szerint hagyjunk bögni egy kisbabát, vagy ha kell üssünk a kezére a kisgyereknek, már kezdi elnöni (anyós gondolatai), és rájött hogy egy gyerek nem feket és fehér.


de szerintem semmit nem változott. iszonyat sokat tud viccelödni, és ez most is megmaradt. a sexuális életünk is ugyan olyan jó maradt, ugyan úgy kíván, talán csak arra kell figyelnünk hogy mikor. de ha alszik a gyerek simán rámveti magát, vagy én rá....

2011. nov. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Rossz:1.Csak magával van elfoglalva.(pedig mindent megteszek érte)

2.Nincs szex.(veszélyeztetett terhes voltam,most 1 éves a gyermekünk,nincs kedve hozzá,fáradt)

3.Ha megkérem rá,akkor foglalkozik a gyerkőccel(egyébként imádja,csak sok a munkája)


Jó: 1.-

2.-

3.-

Sokat vitatkozunk a fent említett dolgok miatt,nem hajlandó beszélni a problémákról,valószínűleg vége a kapcsolatunknak:-(((

Neked sok sikert!Amúgy nálatok milyen a helyzet?

2011. nov. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm hát kedves második nem irigyellek:(


nálunk pozitív:imádja a fiát feladta a régi züllött sörözős haveros életét:)inkább velünk van!

2.ez pozitív meg negatív is egyben nekem, sokat dolgozik hétvégét is vállal hogy jó legyen nekünk minden de ezáltal alig van velünk...

3.mindig gondol a fiára/rám ha vesz valamit magának nekünk is hoz kis meglepit.:)


negatív:nem igazán tud mit kezdeni 1 óránál tovább a gyerekkel,nem beszél hozzá csak ül mit egy fadarab...

2.azt a nevelési elvet vallja hogy hagyjuk sírni,hajnalba se rakjam mellénk evés után mennyen a kiságyába vissza..(nekem ez nem tetszik),sosem kel hozzá 6 hónapja csak én zombisodok ez az én dolgom szerinte...

3.csak ő lehet fáradt fizikai munkát végez,én mibe fáradok el egész nap itthon vagyok?!nincs rend se...na ettől mászok a falra leginkább a gyereknevelés nem munka....szerinte....

2011. nov. 15. 08:21
 5/11 A kérdező kommentje:
bocsánat harmadik válaszolónak szántam
2011. nov. 15. 08:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Eddig se lehetett egy rossz szavam sem a férjemre, de mióta megszülettek a gyerekek, teljes odaadással és szeretettel van irántuk. Elképesztően jó apuka. Gondoltam, hogy az lesz, de hogy ennyire?! A fürdetésen kívül mindent csinál. Etet, pelenkázik, öltöztet..stb.
2011. nov. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igen az enyém is öltöztet,pelenkáz,etet,mindent még az esti fürdetés is az övé,addig én kutyát sétáltatok.Csak altatni adja át mert azt ő nem tud!Nem tudom,honnan tudja hisz sosem próbálta:)
2011. nov. 15. 08:30
 8/11 anonim ***** válasza:
3.vagyok.Köszi az együttérzést!Puszi!
2011. nov. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Semmi nem változott.

Ugyanúgy nem segít szinte semmiben. Baromi lassú, mindig rá kell várni.

De imád minket szóval szeretetben nincs hiány.


Én viszont változtam. Korábban 3 gyereket akartam szülni, most már elég az egy is úgy, hogy nem segít pedig ígérte. Persze fel van háborodva, hogy nem akarok többet.

2011. nov. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pozitív:

- Szereti nagyon a kisfiúnkat

- Pelenkázza, öltözteti, altatja

- Ő jár bevásárolni és mindig hoz valami kis meglepit


Negatív:

- Magától semmit sem csinál csak ül a gép előtt és játszik. Mindenre min. 3x meg kell kérni.

- Alig beszél a gyerekhez (ahogy írtad is, mint egy darab fa) viszont meg van lepődve mikor ijedtében hangos sírásba kezd mert pl szó nélül kikapja a kiságyból a hason fekvő és éppen ébredező babát.

- Számára az a babával való foglalkozás, hogy sétálnak 2 kört a lakásban aztán leül gépezni vállán a gyerekkel.


Pozitív is és negatív is:

- Kíván. Mindig. Melegítőben, borzosan, büfifoltos pólóban is. Akkor is amikor éppen felrobbani készülök valamiért. Nem érdekli, hogy az anyjáéknál vagyunk vagy az utcán stb ha meg akar markolászni valamit rajtam akkor azt szó nélkül meg is teszi. Ettől én meg a falra tudnék mászni...

2011. nov. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!