Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Államkincstár vagy Start...

Államkincstár vagy Start számla? Hol érdemes "tartogatni" a babakötvényt ha így se úgy se tudom (sajnos) fizetni pluszba a gyerekeimnek? Meddig lehet átmenni a bankhoz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 15. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Hagyd a MÁK-nál, az adja rá a legtöbb kamatot. (bankos vagyok, én még a saját bankomnál sem nyitottam meg a számlát, hagytam a MÁK-nál az egészet)
2011. febr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Menj be a Mák-hoz és ott nyiss start számlát, lehet te nem tudsz rá fizetni, de sose lehet tudni. Esetleg a rokonok, ha nem tudnak ajándékot venni, vagy bármi más indokkal, ők is tehetnek be rá pénzt. Én se viszem át bankhoz, a mai világban sose lehet tudni, mikor vonul ki a piacról.
2011. febr. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

így van, hagyd ott ahol van!

nem érdemes bankba vinni, nem ad annyi kamatot......

2011. febr. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minden reklám nélkül, mi utánanéztük: vagy hagyd a MÁK-nál, vagy Fókusz tak.szövetkezet állami garanciával, bármikor kivehető/elvihető onnan a pénz költség nélkül.

most ez adja a legjobb kamatot.

2011. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak akkor ad a MÁK kamatot ha ott is nyitok start számlát? Vagy attól függetlenűl ha én nem fizetek rá pénzt? És ha nem nyitok start számlát akkor mi a helyzet?
2011. febr. 19. 17:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hgoy kapsz akkor is.
2011. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha nem csinálsz semmit akkor is kamatozik, nem kell nyitni semmit ahhoz sehol.
2011. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!