Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? 2hetes kisfiam...

Mit csináljak? 2hetes kisfiam éjjel 11től reggel 5ig nem alszik és nyűgös. Hiába szoptatom.

Figyelt kérdés
nappal úgy alszik fel sem lehet kelteni.hogy tudnám megcsrélni?nappal kelteni??normális hogy ennyi idős és ennyit van fent?
2009. febr. 12. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, legalábbis nálunk teljesen hasonló volt, annyi különbséggel, hogy néha volt hozzá egy kis hasfájás is:( Egy ilyen pici baba nem tud különbséget tenni nappalok és éjszakák közt, később majd változik a helyzet. Az enyém 8 hetes lesz, egyre jobb a helyzet, már alig ébred éjjel.
2009. febr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is detto ez volt,én reggel fél 6ig voltam fent vele ....Aztán magától beállt.
2009. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy két hetes babának nem kéne egyfolytában kettő óránál többet fent lennie.

Próbáld nappal ébresztgetni és ébren tartani.

Nagyon jó módszer a Gina Ford: Kiegyensúlyozott Babák és Nyugodt Mamák kézikönyve, nekünk tökéletesen bevált, nagyon sok hasznos dolog van benne etetéssel, altatással, szoptatással, játékkal és a BABA SZÜKSÉGLETEIVEL kapcsolatban.

2009. febr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem 3 hetes a kislányom és nappal 1től kb 4-5ig fent van és este pancsi után (fél nyolc) eszik és kb éjjel 2ig fent van. beszéltem pont ma erről a védőnőnek, mondta hogy normális. probáljam a fentlevést nappalra tenni, ne haggyam aludni
2009. febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de hogy lehetne felkelteni mert ha elalszik csinálhatok vele bármit nem kel fel
2009. febr. 12. 13:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Szerintem pár hét türelem, és talán megoldódik. Én soha nem ébresztettem egyik gyerekemet sem.
2009. febr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ remélem nemsokáig csinálja a pici.
2009. febr. 12. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!