Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy hisztizik...

Lehetséges, hogy hisztizik nem egész 9 hónaposan?

Figyelt kérdés

ebéd közben kezdte. ordított, sikított, de nem volt 1 könnycsepp sem. olyan szintre fejlesztette, hogy toporzékolt is az etetőszékben és rugdalta az asztalt, ahol érte:)

lehet, h ez tényleg hiszti, vagy én néztem el vmit?


2009. febr. 12. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Már miért ne? Ő már abszolut egy önálló kis ember, tudja mit akar:-)

Lányom ezt 6 hósan kezdte, de hál isten, nem viszi túlzásba (még):-)

2009. febr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csak mert ilyeneket mondanak, h 1 év alatt az nem is hiszti, hanem vmi baja van, csak én nem ráfogom, h hisztizik. 1ik percről a másikra, mintha kicserélték volna. új partedlije van, merevebb mint a másik, de megnéztem, nem vágja sehol. próbálta ebéd közben leszedni, nem ment neki... de közben evett szépen. aztán mint akit fejbevágtak úgy elkezdte a műsort:)
2009. febr. 12. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:
A babáknál 4 hónapos korban kezdődik a modulált sírás, amikor másként sír ha éhes és másként ha fáj valami, vannak babák akik érzékenyebbek és mivel még fejletlen az idegrendszerük, előfordúl a hiszti, ilyenkor felhúzza magát és tulajdonképpen már nem is tudja mi a baja, csak sír. Sok gyerekkel volt már dolgom és mindegyiknél más használ, kissé drasztikus, de van hogy segít ha 2-3 csepp hidegvizet cseppentesz a nyakába, ugyanis ez kizökkenti őt és elfelejti a sírást, de van aki hagyja, vagy megmossa az arcát. Fontos hogy te ne idegesítsd fel magad, mert azt megérzi és akkor nem nyugszik meg, nagyon halkan lehet hozzá beszélni, az is segíthet, de ilyenkor megadni neki amiért hisztizik nem szabad, mert okosak és később újra meg újra megcsinálja, ha egyszer működött.
2009. febr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

mosolyogtam én énekeltem neki, h csúnya hisztis manó vagy...

abba is hagyta...

amikor csöndbe maradtam, megint kezdte... rafkós kis herceg ám:)))

ideges nem lettem, csodálkoztam is, inkább énekelgettem neki.

2009. febr. 12. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!