Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elfogyott a tejem, tápszer...

Elfogyott a tejem, tápszer kell, de elmúlta babám 6 hónapos, nem írnak fel. Van otthon egy dobozzal, de az nem HA-s. Ez baj? És ha tejpépből vagy bármi másból nem HA-t veszek, az gond? Tényleg annyira számít?

Figyelt kérdés
2009. febr. 12. 14:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem javasolt a HA-s tápszer vagy tejpép akkor lehet simát adni neki.
2009. febr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
annyira nem számít. én sosem azt néztem, h Ha-s legyen, hanem, hogy probiotikus. persze ha HA-s az sem gond, sőőőőt. de ha nem volt beteg a családban, akkor szerintem adhatsz neki símát is
2009. febr. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan nekiadhatod szerintem azt a fajtát is.
2009. febr. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha csak elővigyázatosságból kapott HA-s tápszert,akkor nyugodtan adhatsz neki simát is.Különben lehet kapni HA-s tápszert a Tescoban,Corában,és az Auchanban is láttam.Volt ízesített is,azt hiszem Beba,Nestlé,és talán Humana.2 gyerekes anyuka
2009. febr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A HA-sat sem írják fel hat hónap után? Nekem azt mondta egy védőnő ismerősöm, hogy azt igen.
2009. febr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem értem miért nem írnak fel neked tápszert, mikor úgy olcsóbb! Az hogy elmúlt 6 hónapos, semmit sem jelent. Én vért izzadtam hogy legyen elég tej, de 7-8 hónapos korára elfogyott az energiám, meg besegítettek kívülről hogy jó ideges legyek (anyós), és egyszerre lett kevesebb a tejem. Gondolhatod hogy nem 8 hónaposan akartam elkezdeni a tápszert, ha addig volt anyatej, de nem akartam hogy éhezzen. A doki minden további nélkül felírta a tápszert, és külön kértem hogy HA legyen!

Elvileg amúgy nem számít hogy HA-e, de ha érzékenyebb a baba, jobb lehet neki. Nekem sajnos semelyiket nem bírta, se HA, se semmi, úgyhogy leálltunk a tápszerrel. Szerencsére közben egy éves lett, és elfelejtettük az egészet. Most zabtejet kap, mert a tejet sem bírja.

2009. febr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Beba ha start aktívot 1 éves korig felirják!2 napja kérdeztem és irattam 7,5 hó-s babámnak
2009. febr. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
HA-s tápszert felírják, de a simát csak 6 hónapos korig írják fel.
2009. febr. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekünk is felírták! Beba HA2 Aktívot kaptunk. Nem is tudtam róla, hogy csak bizonyos korig lehet tápszert feliratni :S (1 éves baba)
2009. febr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tegnapelőtt akartam iratni. Mivel két nappal voltunk 6 hónapos kora előtt, írtak fel, de csak 1-est. De azt is csak fél éves koráig, épp belecsúsztunk.
2009. febr. 12. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!