Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok Horvátországban...

Ajánlanátok Horvátországban olyan helyet nyári nyaralásra, ahova 1év körüli gyerekkel is el lehetne menni? (+egy 3 és egy 4éves)

Figyelt kérdés

Lehetőleg ne nagyon sokat kelljen utazni, és a tengerpart homokos legyen. (ilyen van egyáltalán horvátországban?) Vagy olyan hely, ahol nem mélyül 3lépés után 2méter alá a vízmélység, mert a családból senki sem tud úszni... :-(

Előre is köszi.


2011. febr. 15. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:

sajnos nem tudom, mennyire van messze, ill ez elég drága is, de nem írtad, mennyiért keresel. Ezt tudom, h jó, mert a főnökömék minden évben mennek kisbabával, gyerekekkel. Nekem ez drága, de ők nagyon nagyon meg vannak vele elégedve :)

www.skiper.net

2011. febr. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Rab-sziget,Lopár.mi is kisgyerekkel mentünk tavaly(2éves nem volt még) .Homokos ,lassan mélyülő a partja.nagyon szuper hely.nem foglaltunk előre szállást.600 egynehány km az út,ez van szinte a legközelebb.mi már 5 éve folyamatosan leugrunk,tavaly már a legkisebbet is vittük.este indultunk,aludt végig a kocsiban.több ismerősöm is járt már itt,és mindenki elégedett volt!
2011. febr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21.04-es vagyok.gyöngyösről 600 egynehány km,ezt elfelejtettem:-))
2011. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Krk szigeten van egy öböl ami teljesen fel van töltve homokkal. Kb. félúton a szigeten, de a neten fentvan.

Mindenképpen javaslom a kiscipőt, mert a homok nem véd a sünöktől:(

2011. febr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!