Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bababarát hotelt keresek...

Bababarát hotelt keresek Olaszországban vagy Horvátországban! Ajánlanátok valami jót?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnénk menni, akkor lesz 11 hónapos a kislányunk. Tudnátok ajánlani a fenti országokban vagy esetleg máshol Európában elfogadható áron olyan hotelt, ahol ilyen kicsi babával is kényelmes a nyaralás? Személyes tapasztalatokra volnék kíváncsi leginkább! Ilyen kicsi babával mernétek e külföldre menni, vagy voltatok e?
2011. márc. 17. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
az enyém májusban lesz egy éves, de tervezünk külföldi nyaralást, még a repülőn is gondolkodunk. Sajnos helyet nem tudok ajánlani, de kiváncsian várom én is a tapasztalatokat! Amúgy az én fiam már eddig is sokat utazott és nem volt soha semmi baj, külföldön is volt már kétszer és minden simán ment, szerintem nem kell aggódnod!
2011. márc. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sógornőméknek 6 hós volt a babájuk, mikor elmentek autóval Olaszországba. Te, ott mindenhol imádják a gyerekeket, nem kell szerintem külön bababarátba mennetek...de mit is értesz ezen amúgy? Van vmi extra kívánságod?


De majd megkérdem tőle, hogy hol voltak...csak pár nap türelmedet kérem.:-)

2011. márc. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi immár 6-ik éve megyünk Olaszba. Idén már babával :) Sőt, van egy kutyánk is, őt is mindig visszük.

Bibione nagyon jó hely, bababarát a part, a víz, az emberek. Valóban jó lenne tudni mit is szeretnél konkrétan!

Gyerekmedence vagy ilyesmi? Írj, és tudok én is ajánlani!

2011. márc. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Olyan helyet szeretnék, ahova nem kell magunkkal vinni babaágyat, etetőszéket, kis fürdőkádat pl. És van gyermekmedence, ill. olyan kis konyha, ahol lehet a babának ételt készíteni. Elsősorban nem apartmanra gondoltunk, hanem hotelra, félpanziós ellátással, de minden tapasztalat érdekelne! Köszi!!
2011. márc. 20. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!