Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen elektromos hintát...

Milyen elektromos hintát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 09:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Semilyet. Ha te hintáztatnád sokkal jobban érezné magát a babád. Közben mondókázhatnál neki.

Hidd el, sokkal emberibb...

2011. febr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ami nem foglal túl nagy helyet
2011. febr. 16. 09:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Én speciel semmilyet nem ajánlok.Nekünk volt egy Hauck micimackós összecsukható,de már eladtam.6 hetes volt a kisfiam mikor megvettük.Nem is igazán szerette.Pár hónapot használtuk,mert már 5-6 hónaposan mikor felhúzta magát kifejelt belőle.Szerintem kész életveszély!Onnantól én már nem is ültettem bele.Nem éri meg az árát!
2011. febr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem elektromos, de tök jó.


[link]

2011. febr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A mi kisfiunknak fisher price csodavilág van. Haszáltan vettük az egyik aukciós oldalon. Nagyon szereti. Előre-hátra, és oldalra is hintáztat. Vanm közzá körforgó, zenél (van lassú, és pörgösebb dallamos verzió)meg van egy tenger zúgása funkció is. Hangosítható, hakítható a zene. Nagyon jól el van benne.És max annyira hagyom benne míg bekészítem a mosást, és végig ott vagyok vele, és beszélgetek neki, és vigyorgunk nagyokat. Nem arra van nálunk sem hogy lepasszoljam a gyereket. Sokkal jobban el van benne mint kézben. Ha megunja mondjuk a játszószőnyegezést, ez mindig bejön :) De nálunk az elalszik benne rész kimaradt :)

Ilyen: (bár mi olcsóbban vettük)

[link]


De ha újrakezdeném, és olcsóbbat akarnék, akkor ilyet vennék:

[link]

Ez sok mindent tud (persze ha minden működik rajta).


Sikeres választást kívánok!

2011. febr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja! Hely szempontjából a második talán jobb :)
2011. febr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is Fisher Price van, csak az akváriumos!

Ez is 2 irányba hintáztat, 6 féle dallamot + 3 víz hangot (csobogás, eső, tenger) ad ki, világít, és halak forognak a tetején.

Mi használtan vettük mikor 2 hónapos volt a fiunk. Most elmúlt már 1 éves, súlyra még belefér, és mindig nagyon szeret benne hintázni!


Ilyen:

[link]

2011. febr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Esetleg ilyen van valakinek?

[link]

2011. febr. 16. 10:10
 9/10 anonim ***** válasza:
nekünk is fisher price van, dzsungeles, nagyon szerette a babám, sajnos későn vettük meg, már 2 hónapos volt, de első perctől használhattuk volna, imádta, egészen 7 hónapos korig használtuk, de a végén már nagyon kihajolt... dönthető ülés, két irányba hintáztat, 4 féle dallam, forgó játékok, 6 sebesség a hintázásra. Mi nagyon szerettük és a másodiknak már az elejétől fogjuk használni. Ja és az enyém sem aludt benne, de nagyon élvezte, nézegette, késöbb fogdosta a játékokat, dumált a zenénekek meg a figuráknak.
2011. febr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 16. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!