Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik elektromos hintát...

Melyik elektromos hintát ajánlanátok, amit még fekvő baba is tud használni, de esetleg később ülni is tud benne, van egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés

Ha csak ilyen pihenőszékszerű fekvésben van benne az is jó, esetleg linkeket is küldhettek tesz-vesz, vateráról, mert nagyon nem vagyok otthon benne és nem akarok rossz vásárt.

Köszönöm előre is.


2010. nov. 25. 07:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk Fisher Price deluxe hordozható hintánk van. Újszülött kortól használható(használjuk is) és még mindig nagyon szeret benne (5 hónapos).A támlája állítható,így ha már tud ülni akkor is tudja használni. Ha találok képet róla elküldöm.
2010. nov. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ok köszi, mennyiért vettétek?
2010. nov. 25. 11:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Graco hintánk volt, épp árulom a teszveszen. Imádtuk, sokáig etetőszékként is tudtam használni. Ez mondjuk drága kategória 40.000 körül van az ára, ennek persze csak a töredékéért árulom. 5 pontos biztonsági övvel, dönthető, dalokat játszik, 6 fokozatban hintáztat, és állathangokat, víz hangját utánozza.
2010. nov. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is Fisher Price hintánk van. 40 ezerért vettük. Nagyon szeretjük, 2 hónapos korától használjuk (bár megvettük volna hamarabb:-) a mai napig élvezi, most 6 hónapos.
2010. nov. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10:15-ös vagyok,én a tesz-veszen vettem 14000 ft. Szerencsére kifogástalan állapotban volt.
2010. nov. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!