Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzás miatt nem eszik. Mit...

Fogzás miatt nem eszik. Mit adjak neki? Nagyon érzékeny az ínye és ahogy a cumi odaér ordít. Dentinoxot próbáltam már, de nem ér semmit.

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Tápszeres?
2011. okt. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
4 és fél hónapos és tápszeres.
2011. okt. 19. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ennyire fáj neki, akkor egy-két napon belül áttör az a fogacska és megszűnik a gond.

Addig próbáld kiskanállal etetni, vagy kis pohárból itatni (üveg pohár, kicsit kifelé hajló peremmel, ami vastagabb falú.)

Valószínűleg a cumisüveg nagyon bántja az ínyét...

2011. okt. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, vagy Nurofen csövét is megpróbálhatod, azzal belefecskendezed a szájába.
2011. okt. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

CHAMOMILLA 15 CH és 30 CH


15 CH-ból: 5 golyó akár negyedóránként

30 CH-ból: napi 2-4x5 golyó

Nyűgös, dühös, szeszélyes viselkedés jelentkezhet az egyébként kedves, jó babánál. A fájdalom hatására fokozott érzékenység, ingerlékenység, alvászavar figyelhető meg, gyakran emésztési rendellenesség, hasmenés van. A fogzás okozta fogínyfájdalmat csillapítja, ezáltal a baba nyűgösségét, rossz alvását is jelentősen javíthatja a szer.

A baba arcának egyik oldala piros és meleg, a másik sápadt és hűvös lehet.

A gyerek állapota javul, ha ringatják, felveszik, kocsikázni viszik.


nekem ezt adta a doki

2011. okt. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!