Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már a tízórait kiváltottuk,...

Ha már a tízórait kiváltottuk, az uzsonnát mire váltsam ki?

Figyelt kérdés
4 hónapos elmúlt már a babám. A tízórait kiváltottuk gyümivel. A többi étkezés még tápszer. Uzsira mit adhatok neki? Vagy az ebédet váltsam ki?
2011. febr. 17. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen sorrendben csináltam:tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora, reggeli.
2011. febr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Uzsonnára adhatsz neki tejpépet/rizspépet.
2011. febr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nálunk a doktornéni a sinlacot ajánlotta, ez egy HA-s tápszer, ez egy szentjánoskenyérmag alapú pép. Mi gyümivel szoktuk enni, szereti kislányom, laktató, 2 hónapja esszük, most már uzsira csak ez van, hipp babateával. Nagyon sokféle képpen el lehet készíteni.

Mi is így csináltuk, utoljára hagytuk az ebédet, mert azt gondoltam, picit erősödjön még a pocija. De mindenki másképp csinálja, bab kérdése is:)

A lényeg, hogy elrontani nem tudod:)

Sok sikert!

2011. febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó. Baba, természetesen:)
2011. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tejpépre kell kiváltani az uzsonnát.
2011. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dehogy kell tejpépre kiváltani! Adhatsz gyümölcsöt babakeksszel, babapiskótával, gabonapehellyel, tejberizst tejpegrízt és tejpépet is...Én pl. uzsonnára szoktam Jó éjt papi (HIPP)-t, szereti nagyon.
2011. febr. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én az uszit gyümölccsel váltottam ki,és döntő többségében most is azt kap uzsonnára.bár én a tízórait is gyümölccsel váltottam ki először.amikor 6 hónapos lett akkor váltottam a tízórai gyümölcsről tejtermékekre,joghurt,sajt,túró.és hogy a gyümölcs laktatóbb legyen kekszet,vagy baba piskótát tettem bele.
2011. febr. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit korai.
2011. febr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszát!
2011. febr. 20. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!