Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok az interaktív...

Mit gondoltok az interaktív baba fejlesztő játékokról? Tényleg hasznosak vagy csak reklámfogás? Szereti a babátok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, nekünk van egy pár és nagyon leköti a babámat. Nem olcsók, a legtöbbet a vateráról-teszveszről vettem neki, vagy kapta, de szerintem megéri az árát.

Persze játszik mással is, nem ez köti le az egész napját, de pl. a FP kincsesbödön félórákra is leköti.

2011. febr. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk nem nagyon vannak. Kincsesbödöne van a fiamnak, azt most kezdi rakosgatni, néha beletalál a jó lukba, de 5 percnél tovább nem köti le, inkább csak a zenét kapcsolja be ebben is, és táncol rá. Járássegítőnk ami még ilyen nyomkodós zenélős, azt is táncolásra használja. Ja, a kincsesbödön orrán tanulta meg az ujjal való gombnyomást. Erre nagyon jó volt :o) Egy zenélő telefonja van, ami gurul, ez azért, hogy lásson legalább játék normál telefont, ha már igaziból csak a mobilt látja, de ezen is zene érdekli. Más ilyen típusú nincsen, nem is tervezek. Inkább fakopáncs kézségfejlesztő játékokat szeretnék majd később venni neki, de pl. kapott fűzögetős sajtot (kisegeret kell a sajt lyukaiba füzötegni) ez nem köti le, de a fűzős cipőjét állandóan keresi, kifűzi, és nekünk kell visszafűzni, ami azért necces, mert már szokott benne az utcán is menni... ezzel hosszú percekig elvan.

Ma 20 percet azzal szórakozott, hogy a radiátorra tett narancshéjakat leszedte, belepakolta a kis mélytányérjában, megkavargatta fakanállal, és kiöntötte. Egyesével visszapakolta, megint kavarás, kiöntés.... A másik jó szórakozás a felmosóval való járkálás (leglább a port feltörli a parkettáról) (persze még nem használt felmosó) Szóval én nem hiszek a több ezer forintos zenélős, készségfejlesztős kütyükben, mert megvan neki az olyan megfelelője, ami nem ad szörnyű hangokat, esetleg a napi életből is lehet venni olyanokat, amiből ugyanúgy tanul.

2011. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg jó, ha van egy gyereknek ilyen és olyan játéka is. Nekünk elég sok ilyen interaktív játékunk van, vettünk mi is a kisfiúnknak, de nagyon sokat kaptunk már használtan az unokatesóktól. Kivétel nélkül szereti őket a fiam és képes 1-1 játékkal akár fél órát is elbíbelődni. Természetesen ugyanúgy játszik ő is az ásványvizes palackkal, mint a FP játékokkal.
2011. febr. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!