Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ez egy 8 hós...

Mitől lehet ez egy 8 hós babánál? Ijedezik ébren is és álmában is, úgy mint az újszülöttek

Figyelt kérdés

nem úgy hogy meg ijed pl. egy nagy hangtól....

hanem mikor nyugalmi állapotban van egyszer csak a karjait is fel kapja, ébren is és álmában is...


mint mikor a kis újszülöttek szoktak, de ő már azért nagyobb


:(


2011. febr. 17. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyire volt nehéz a születése?
2011. febr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

császárral született, de másfél napot vajúdtam :(


ez miatt lehetséges lenne?

2011. febr. 17. 18:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet nem segítek ezzel, lehet nincs is köze a dologhoz, de két gyerekem van.

A nagyobbikkal sokat szenvedtem, iszonyatosan fájt, az az igazi ordítós, szenvedős szülés volt, plusz az első trimeszterben az állandó rosszullétektől depressziós is voltam. Ő nagyon hasfájós, ijedős, vidám, de nem az a röhögős fajta baba volt, ijedezett álmában, ébren is mindig, de azért a "semmitől" nem olyan gyakran, inkább csak bármilyen apró októl. Mára már azért kinőtte, de sokkal....őő...érzékenyebb bizonyos tekintetben, mint a másik kislányom, akivel szintén rosszul voltam, de azért nem lettem depressziós, és iszonyatosan könnyű volt a szülés. Ő is érzékeny, de inkább az viseli meg, ha mostanában hangosabban szólok rá, amikor kezd rosszalkodni, már 11 hónapos, viszont egyáltalán nem ijedős, csak, ha kifejezetten oka van rá, és egy nagyon vidám kisbaba volt már az első naptól, egyből születése másnapján, ébren mosolygott a hangomra, rendesen, nyugodtan aludt pár hetesen, hónaposan, is, stb.

Hallottam, hogy állítólag lehet összefüggés, aztán, ha utánajár az ember, biztos találni valami cikket erről, hogy így lehet-e, nem tudom.

Szerintem....van, de nem állítom.

2011. febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azontúl egyébként orvostól is meg kellene kérdezni, nehogy valami betegség tünete legyen, vagy ilyesmi, csak nem akarok itt ijesztgetni, gondolom nincs ilyesmiről szó, azért én, ha sűrűn ijedezik a "semmitől" tényleg, azért alaposan kivizsgáltatnám.
2011. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!