Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan kozmetikum (olaj;hin...

Van olyan kozmetikum (olaj;hintőpor;fürdető) amit újszülöttek is használhatnak, és nem gyógyszertári?

Figyelt kérdés
mert pl a GABI csak 3hónapos kortól
2010. márc. 16. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
én a 3. naptól Nivea Babyt használok. Van olajom, hintőporom, fürdetőm, testápolóm, és van belőle folyékony szappan is.
2010. márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
én is nivea babyt használok a 2.héttől kezdve.az első héten gyógyszertári volt
2010. márc. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Ha a gyógyszertárit úgy érted, hogy az ott kikevert dolgok, akkor a Babe márka nagyon jó. Ezt ugyan gyógyszertárban kapod meg, de rendes flakonos kereskedelmi forgalomban kapható cucc.

Amúgy mi a baj a gyógyszertáriakkal? (csak kíváncsiságképp)

2010. márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

Én johnsons-t használok,nálunk a kórházban is ezzel fürdettek (dárga).

A gyógyszertári fürdetőtől pl nekünk száraz volt a bőre.

2010. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%

Szia.Nekünk is babénk van,nagyon szeretjük,jó drága,de ne ijjedj meg elsőre, nekünk a fürdetőnk 5 hónapig kitart simán.Ezek a termékei vannak babáknak:

[link]

2010. márc. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
semmi bajom a gyógyszertárival,a nagy fiammal tökéletes volt.most jön a tesó,elvileg neki is jó lesz/lenne,csakhogy a faluban nincs patika,és ugye ezekre várni kell...kocsi és apa nélkül(külföldön dolgozik) elég macerás vissza menni,vagy bent maradni a városban.főleg hogy a nagy is csak 18-19hónapos lesz,mire megszületik a picur
2010. márc. 16. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!