Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék venni Gabi mosóport?

Hol tudnék venni Gabi mosóport?

Figyelt kérdés
Pár hónapja szinte mindenhol láttam,csak akkor még nem volt aktuális a dolog.Dm,Rossman,Tesco,piacok stb.,most meg sehol nem látok,csak öblitőt.Megszüntetik??Tud esetleg valaki valamit?
2009. febr. 13. 04:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég láttam a DM-ben nálunk... Esetleg érdeklődj, ha legközelebb bemégy, hogy mikorra várható áru. Nem tudom, te hol laksz, nálunk elég készségesek a DM-ben az eladók, igyekeznek rendelni, ha valamit keresek és nincs. Amúgy jó a tapasztalatod ezzel a mosószerrel? Gabi cuccokat használok, (fürdető, stb.) de még a mosóport nem használtam.
2009. febr. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A Gabi mosópor tényleg jó. És van még egy DM-es kifejezetten gyerekruhákhoz: Norit folyékony mosószer, ez is semleges, én ezt használom 5 hónapja.
2009. febr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a DM-ben szoktam venni. 999ft. Nem szoktam annyit a mosógépbe tenni, amit az adagolási útmutató ír, csak kb. a felét, így is szépek a ruhák. Egy ilyen pici baba nem tudja még igazán bepiszkítani, csak ha a tejcsi feljön, akkor lesz piszkos, esetleg beleizzad. Erre elég a kevesebb mosópor is.Öblítőből is kevesebbet használok, a mosógép 3x öblít. Puhák és illatosak a ruhák.
2009. febr. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!