Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » össze lehet vonni a dm-ben a...

össze lehet vonni a dm-ben a 15%-os kupont (5000ft felett vásárláskor) és a 25 % külön kuponokat (gabi, vagy j&j termékekre)?

Figyelt kérdés
Tehát ha pl vásárolok gabi meg j&j termékeket, amire ugye van 25%-os kuponom és még valamit mellé és túllépem az 5000ft-ot, akkor még felhasználhatom a 15 %kupont is, össze lehet őket vonni?Mert nagyon jó lenne:)
2011. nov. 4. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. Én is úgy szoktam. Pelusra ráteszem a 25%-os kupont, és a végén a 15% kedvezményt.
2011. nov. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, én ma így hagytam ott 9000 ft-ot.De kb tavaszig nem kell popsitörlő:D

10 hós kiscsaj anyuja

2011. nov. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Én is így vettem egy csomó,Gabi és Nívea(25%), Liberó(15%) terméket,+a 15%os végösszegi kupon. Volt más termékekre is kuponom,nekem és apának.

Nagyon megérte,több mint 6000ftot spóroltam!

2011. nov. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
OFF: és a 25%-os kupont az 50 pontos kuponfüzetből nem lehet a 25%-os Libero kuponnal? Én a Libero pelenkákból tankolok be és jó lenne ha az egyik csomagról lejönne+25%.
2011. nov. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!