Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Böfizető cseppek vannak?

Böfizető cseppek vannak?

Figyelt kérdés
Kisfiam (2,5 hónapos) hatalmasakat böfizik evés után és akár még 2 óra múlva is.Van amikor a megevett tápszer vagy anyatej is visszajön vele együtt amit aztán félrenyel.Azt hallottam,hogy van olyan csepp ami az egy nagy böfit lebontja kissebbekre de nem tudom a nevét,ebben kérnék segítséget.
2009. febr. 13. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

szerintem ez túlzás. gondolj azokra az időkre, mikor még nem voltak ilyen dolgok. az a lényeg, hogy böfizik, és nem marad bent levegő, nincs ami "tekerje " a pociját.

szerintem az lehetne megoldás, hogy evés közben megböfizteted, és folytatod az etetést.

2009. febr. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
infacol
2009. febr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az Infacol-ra gondolsz.

Nekünk volt, hogy a következő kaja előtt jött a büfi, ettől függetlenül nem volt hasfájós. A védőnő közölte, hogy ez nagy baj (mármint a késő büfi) és azonnal kezdjük el az Infacolt. Na attól tényleg büfizett, volt, hogy közvetlenül a kaja után és az összes tej kijött vele együtt, de volt, hogy rá egy órára és akkor már olyan szaga és állaga volt a kijövő tejnek, hogy volt, hogy én is hánytam. Nagyon hamar kidobtam és elengedtem a védőnő szavait a fülem mellett. (A kedvenc mondata: egy gyereknek akkor is kell büfiznie kaja után. Arra nem tudott válaszolni, hogy mit büfizzen, ha nem nyel levegőt?)

Narancsos ízben lehet kapni, de van olyan ismerősünk, akinek azért nem bírta a babája, mert semmilyen narancsos ízesítésű dolgot nem bír.

2009. febr. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nekünk az infacol sajnos nem jött be pocakfájásra de akkor gondolom az espumizan is jó!Túlzás pedig akkor lenne ha a gyereknek nem okozna problémát,de sajnos okoz még akkor is ha evés közben is nyaggatom a böfivel. Mégegyszer köszönöm a válaszokat.
2009. febr. 13. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!