Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónaposan korai elkezdeni...

7 hónaposan korai elkezdeni nevelni a babákat?

Figyelt kérdés
Kislányom nagy huncut, szeret rosszalkodni, aztán csak az arcomba vigyorog. Kezdem neki mondogatni hogy nem szabad, eleinte persze csak ezen is nevetett, most mintha kezdené megérteni.
2009. febr. 13. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, nincs olyan, hogy korai. Nem tudhatod pontosan, hogy mikor-miért érti érti meg, szóval szerintem minél előbb kezdi valaki annál egyértelműbb lesz a babának, hogy mit szabad és mit nem.
2009. febr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem nem korai, persze nem olyan nagyon szigorúan, de jó, ha már most sikerül megértetned vele, hogy mi a rossz és jó, később könnyebb dolgod lesz.


Jó látni, hogy azért vannak még olyan szülők akik nevelni szeretnék a gyerekeiket!


Boldog babázást Neked!

2009. febr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A hangsújon van a lényeg amikor a NEMszót mondod,és persze ne röhögd el magad...Szerintem minden szülő érzi mikor kell elkezdeni nevelgetni,biztos érti már,hisz olyan kis okoskák már ekkorának is.
2009. febr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat.
2009. febr. 13. 10:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen mondhatod neki a Nem-nem tiltó szót,csak ügyelni kell,hogy ne mond túl sokszor,mert akkor egy idő után nem fogja "komolyan" venni.
2009. febr. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!