Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért jobb a fa etetőszék,...

Miért jobb a fa etetőszék, mint bármelyik műanyag? Milyet ajánlanál? Kicsi a konyhám.

Figyelt kérdés
Le akarom cserélni chicco mama etetőszékünket egy újra, de nem tudom milyet vegyek az 1 éves kisfiamnak. Sokak szerint jobb a fa, de miért?
2011. febr. 18. 09:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki mivel indokolja a fát (esetleg akkor tartom praktikusnak, ha később asztallá + kis székké alakítható, de ez szerintem etetőszékként nagy).

Ha kicsi kell, én a sima Ikeásat ajánlanám.

2011. febr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

-mert szék és kisasztal lesz belőle

-stratapíró (nekünk 10 éve megvan, volt már etetőszeék, kisszék-kisasztal, fiam szobájában az azstalon egy ideig játékokat tárolt, kapott rendesen:-))

Most a majdnem 2 éves kicsinek az az etetőszéke, de ha gyurmázunk, akkor szétszedem és ott az kisasztal

-könnyú tisztán tartani

-nem törik el

-nem kerül 20-30 ezer forintba

2011. febr. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

előző

szerintem nem nagy

anyúóséknál IKEA-s van, azért ez a fa 100x jobb

2011. febr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha most vennék,akkor biztos,hogy fa etetőszéket vennék.Én kaptam egy nagyon drága etetőszéket,amihez nincs tálca,csak lehet venni 10.000 Ft-ért,maga a szék volt 60.000 Ft.Aki járt már McDonald’sban,az ismeri ezt a fajtát.A lényeg,hogy én nem vettem volna meg,de viszont műanyag és igazán könnyen tisztítható.De a hideg kiráz ezektől a dönthető hintáztatható béléses etetőktől.A fa sokkal strapább és még tetszik is.Nekünk ötünknek anno egy volt és végigszolgált bennünket,pedig 10 év alatt lettünk 5-en!:D
2011. febr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia!

Nekünk is kicsi a konyhánk, ezért mi etetőszék helyett NeoNato ülésmagasítót vettünk. Van hozzá tálca is, ami levehető,így be lehet tolni az asztalhoz.Könnyen elvisszük a nagyihoz is. Igaz műanyag, de az én másfél éves hercegnőm imádja.

2011. febr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk fa van én nem szeretem. Nem lehet dönteni a háttámláját és nehéz tisztítani. Szerintem a műanyag sokkal jobb és könnyebben lehet tisztán tartani.
2011. febr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk az ikeás antilop vált be, pedig volt hipersuper duplatálcás dönthető is... azt eladtuk.

Szerintem sokkal több helyet foglal a fa asztalos, és az asztalhoz is nehezebb odatolni. Mondjuk én amúgy sem szeretném, hogy külön asztalnál meg széken egyen a fiam később sem (olyan alacsonyan) ezért nem vettem ilyet. Majd kap külön kisszéket (nem támlásat, hanem sámlit) és hozzá asztalt gyumrázni, rajzolni stb. de az a szobájában lesz.

Az ikeásat szállítani is rém egyszerű, csak kiveszed a négy lábát és kész. Ha nincs rá szükség, egy szekrény mögé is befér...

2011. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi is vaciláltunk, hogy milyent vegyünk. Aztán a fa azért nem vált ve, mert nem tűnt olyan biztonságosnak (könnyen kibújhat belőle), a tálca része kicsi, az ülő része meg műanyag bevonatú, az kifejezetten nyáron nem kényelmes a gyermeknek. Így ennél maradtunk:

[link]

Olcsó árkategóriájú, könnyen, kicsire csukható, könnyű, nagy a tálcája, jobb anyagból van a huzata.

2011. febr. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!