Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A pvc vagy a textil huzatos...

A pvc vagy a textil huzatos etetőszék jobb? Miért?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekünk pvc huzatos van és szerintem ezt sokkal könnyebb tisztítani :-)
2011. febr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekunk is pvc-s van es megvagyok vele elegedve. Mar tuti par repafolt ott viritana a textil huzaton ahogy a fiamat ismerem. :)
2011. febr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szintén pvc. Könnyebb tisztán tartani.
2011. febr. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És nem repedezik vagy szakad?
2011. febr. 22. 16:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Kezdettől fogva textilhuzatos etetőszéket nézegettünk, mert légáteresztő, nem tapad oda nagy melegben a baba bőre, stb.., de amikor a elkezdtük a hozzátáplálást és a hordozóba tettük a kisfiamat, borzalmasan nézett ki, tényleg. Minden evés után súroltam, nehogy beszáradjon a folt, de valami borzalom volt úgy is. Időnként kimostam mosógépben a huzatot. Végül pvc huzatost vettünk, és jól tettük. A kisfiam egyedül tanul enni... Na, a hordozó kutya füle nem volt ahhoz képest, ahogy most kinéz evés után a terep. Még a szék lábán is folyik a kaja, akkor képzeld el a szék huzatát. Amúgy mindig aláteszek egy textil pelust, és így nem is csúszkál, és nem is tapad, ha rövid naciban ül a fiam. Minden jót!
2011. febr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok:

Dehogy reped! :-) Pedig a nagylányom már 2,5 éve "nyúzza" és most már a kishúga is ott kóstolgat :-)

2011. febr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A pi pvc-n meg sajnos reped, már cafatokban jön szét. 2,5 éves, egyébként a szerkezete masszív, ezért sajnálom.
2011. febr. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a pvc-t le tudod törölgetni, és szerntem nem tapad a gyerekhez, mert ugye nem pucéran ületed a székbe :)

viszont használtan csaok szakadt meg repedt huzatos etetőszékek vannak, így szerintem nem túl strapabíró :(


nekem, amíg nem ült stabilan a lányom, pihenőszékben etettem. Hát, heti 2-szer ki kellett mosni.:(

most ikea antilop etetőszékem van, csak áttörlöm a tálcát, és tiszta, nagyon szeretem.

2011. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!