Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jan 18án igényeltem a családit...

Jan 18án igényeltem a családit, anyaságit, és a gyest. Az anyasági már megjött, a családis papírt visszaküldték, hogy küldjem vissza újra. De a gyesről még nem jött semmi. Szerintetek márciusban már megkapom?

Figyelt kérdés
Nem kellett volna már papírt küldeniük hogy elfogadták az igénylést?
2011. febr. 18. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
30 nap az átfutási idő, ha jól tudom. Viszont hónap közben nem küldenek külön pénzt, hanem "GYES-t utólag, a tárgyhónapot követő hónap 10. napjáig, bankszámlára utalás esetében 3. napjáig folyósítják".
2011. febr. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mielőtt küldték az anyaságit kaptam értesítést hogy elbírálták a kérelmet. Gyes ill. családi előtt nem kéne kapnom?
2011. febr. 18. 10:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem hamarabb a számlán volt a gyes, mint hogy megjött volna a hivatalos levél.
2011. febr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 30 napot ki fogják várni szerintem.


Mi 40 napra kaptuk, de levél még nem.


Ha esetleg Cegléd az illetékes, akkor csúszni fognak, mert az irodában költözés van. (4 nap után sikerült csak a központot elérni, onnan tudom)

2011. febr. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!