Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenka vált be nektek...

Melyik pelenka vált be nektek a legjobban? 4 hetem van még a szülésig és érdekelne melyik az amiből nem folyik ki a cucc.

Figyelt kérdés
Sokan a Liberót dicsérik, a dm-es babylove termékek milyenek?
2011. febr. 18. 12:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Pampers active baby
2011. febr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Én nem szerettem a Libero-t, túl vastag és merev, nem illeszkedett a kisfiam cingár combjaihoz rendesen. Nálunk a Pampers vált be, és néha Huggies-t is használtunk.

A többiről nem tudok nyilatkozni sajnos.

2011. febr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
A kislányomnak a Pampersből kifolyt minden, a Libero jó volt, sokáig azt használtuk. Nekünk a babylove-os nem jött be.
2011. febr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Szia

mindenkinek más jön be. A fiam Libero-s volt. A lányom combiját kidörzsölte, de a Pampers jó rá.

A Huggies-t is szeretem.

A többit csak kipróbáltam, egyikkel se voltam megelégedve valami miatt. Vagy a külső réteg, vagy a tapintás, vagy túl széles volt, vagy kifolyt belőle minden.

Az én tanácsom az, hogy első pelusnak valami drágábbat vegyél, mert a babák bőre nagyon érzékeny, és nagyon sokszor kakilnak, könnyen kipirosodik.

Később kezdhetsz el próbálkozni, és majd azt használni ami leginkább beválik.

2011. febr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én is Pampers párti vagyok, a Liberó nekem se jött be a merevsége és a vastagsága miatt. Mostanában viszont pelenkadiszkontban veszek pelust, általában Atvipel-t. Kb olyan minőségű, mint a Pampers, csak olcsóbb.
2011. febr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki az egyiket (bármelyiket), ezek úgyis még kicsi csomagok. Az lesz a lényeg, hogy Nektek mi jön be. Nálunk mind a két gyerek Huggiest használ, mi ezt szeretjük. Van fiam is és lányom is, nem folyik ki semmi, kényelmesnek látom. De elképzelhető, hogy a harmadik babánál ez valamiért nem válna be és váltanom kéne. Nagyon sok minden függ a baba testi adottságaitól is, nekünk két vékony gyermekünk van.
2011. febr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan kérdés amire csak te tudod a választ. mindenki másra esküszik és még testvérenként is változik.


Mi elöször pampers újszülöttet használtunk majd mikor nagyobb lett elkezdtem mindent kipróbálni. mindegyikböl vettem egy csomagot. Nekem éjszaka 12 órát alszik a babám és a libero amin legkevésbé nyirkos kívülröl.

De pampersböl is van 3 fajta így ha nem otthon vagyunk akkor a pampers nagyon vékonyát használjuk, éjszakára liberot, otthon napközben meg babylove-t. nekem egyetlen egy nem jött be az aldis, de azt is sokan dicsérik.

Szerintem elsöre vegyél pampes újszülöttet, aztán próbáld ki a többit.


annyira egyik sem rossz hogy folyamatosan kifolyjon belöle a cucc. Majd meglátod a te gyerekedre melyik passzol jobban.


A baj hogy mindenki másképp húzza meg, minden gyerek felépítése más.


elöfordul hogy kifolyik, de az inkább attól hogy megfogod alulról a posiját és te magad a kezeddel nyomod fel. Pl most már rutinos vagyok ha látom hogy nyom akkor úgy veszem utánna fel hogy nem fogom meg a popóját.


én 4-6 pelust használok egy nap, és soha nem piros a popója pedig még krémezni sem krémezem. valaki 8-10 pelust is elhasznál és krémezi ezerrel de még is pirodsodik a popója. majd meglátod milyen lesz a gyereked popója.

2011. febr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Huggies Newborn vált be leginkább,az első időkben. Utána pedig Pampers és babylove! Használok most is Huggiest is,de attól függetlenül,h nálunk soha nem folyt ki semmi,nagyon merev a nagyobb méretek anyaga :-/
2011. febr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. febr. 18. 12:20
 10/21 anonim ***** válasza:
Pamper Premium Care újszülöttnek, Actív baby 3astól.
2011. febr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!