Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik pelenka vált be nektek...

Melyik pelenka vált be nektek a legjobban? 4 hetem van még a szülésig és érdekelne melyik az amiből nem folyik ki a cucc.

Figyelt kérdés
Sokan a Liberót dicsérik, a dm-es babylove termékek milyenek?
2011. febr. 18. 12:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

12:19 vagyok.


Még annyi,h nekem a Babylove-ban az tetszett,h nagyon jó puha a belső felülete,valamint ahogy én észrevettem,egy nagyon picit nagyobb,mint a többiből,az adott méretek.(Pl a pampersből már kissé kinőtte a 2-est,és akkor volt jó a BL 2-es. Előtte nagynak gondoltam,hiába használtunk már 2-es pelust.)

2011. febr. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nekünk a Pamperstől a háta lett piros, kidörzsölte. A Liberó bevált.
2011. febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A fehér pampers vát be a legjobban! És olcsobb is mint a libero. De mindenkinek más jön be. Én szülés előtt egy kiscsomag papers-t vettem, a kórházban liberót adtak! Nem érdemes sok pelenkát előre beszerezni, mert sok mintát fogtok kapni (így ki tudod próbálni), meg a látogatók is úgyis visznek pelusokat.
2011. febr. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Tökéletesen egyetértek, aki azt írta, hogy majd te fogsz erre tudni válaszolni, mert főként a gyerektől függ, milyen kell rá. És még annyi, lehet pampers-szel fogtok kezdeni, beválik, de aztán nőni fog és utána meg már nem leszel vele elégedett és váltani kell. Nekünk így volt.

Amúgy meg az se mindegy, ki pelenkázza be a gyereket és hogyan. Huggiest használtunk, de aztán áttértünk az olcsóbb tescosra (zöld zacskós), nagyon jó áron van és tökéletes (szerintem majdnem ugyanaz mint a pampers).

2011. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Libero, Pampers, Dm-es
2011. febr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

újszülött babának nálunk a Huggies vált be (hátul gumis,talán kevésbé talál utat kifele a híg kaka :-) )

Most 4-es méretnél tartunk,és Libero-t használunk...

...de ha kisfiú lesz,akkor a kukacot lefele kell fordítani! ;-) ...néhányszor öltöztettünk ez miatt :-)

2011. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Nekünk a Libero vált be!

Nem folyik ki, kibírja az éjszakát...

Bár szerintem attól is függ hogyan adod rá, mert a kórházba is ugyanezt a liberót használták a nővérkék, és napi 3-4szer öltöztetni kellett a fiamat, mert kifolyt a pisi!

2011. febr. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Mi újszülöttként a Pampers Premium Care (fehér)-t használtuk, a kórházban is ezt adták, nagyon bevált, direkt érzékeny bőrre van. Most fél éves és ezt illetve az Active Babyt használjuk felváltva.
2011. febr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Pampers active baby
2011. febr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Libero!

Vettem anno Huggies newbornt is, alig vártam, hogy elfogyjon!

2011. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!