Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok baba barát nyaraló...

Ajánlanátok baba barát nyaralóhelyet? 14 hónapos lesz akkor a lányom.

Figyelt kérdés

Az Alsópáhoki és hasonló luxus árakon számolt lehetőség szóba sem jöhet. Kérem egy árajánlatot tőlük hat napra lett volna hármunknak 220.000 Ft. Ráadásul apartmanban.

Én valamiféle panziót vagy szállodát keresek ahol félpanziós ellátás van és tartozik hozzá saját medence is. Nem akarok semmiféle welness szolgáltatást igénybe venni, de legyen gyermekbarát és megfizethető. 140.000 Ft üdülési csekkünk van, tehát ennyit tudnánk rászánni.


2009. febr. 13. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
[link] Nem olcsó egyáltalán, viszont nagyon bababarát és gyönyörű!!!! :)
2009. febr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Hunguest szállodák is nagyon jók. Svédasztalos a félpanzió és szerintem szupi. A szállodákat fűtött folyosó köti össze a gyógyfürdővel. Van ilyen pl. Gyulán, Sopronban, Hévízen, Egerben, Debrecenben... www.hunguesthotels.hu Valójában egy 14 hónapos gyerkőcnek az a lényeg, hogy te szórakoztasd! Nagyon felkapott lett ez a bababarát hotel manapság. Mi még gyerekként örültünk, ha eljutottunk a Balcsira. Az volt aztán a bababarát! Azért remélem tudtam segíteni.
2009. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hú csajok köszi szépen. A Zalakarositól már kértem is árajánlatot, a Hungest Hoteleket is megnézem majd. És azért még írhat aki tud jó helyet. Köszi szépen.
2009. febr. 13. 13:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi itt voltunk kettő 1 éves gyerekkel. Balatonfüred - Flamingo Hotel. Sok helyen voltunk már de idén is visszamegyünk ide. Mindent tudnak biztosítani, kádat, kiságyat, melegíthetsz kaját ha még külön akarsz valamit. És a wellness részleg - bár mondtad nem akarsz, pompás - órási élmény volt a gyerkőőcöknek. És a vásosban is jól el lehet szórakozni: kikötő, sétány, hattyúk, szabadstrand...Csak azért ajánlom mert a Karos-Spa is hasonló árfekvés.

[link]

2009. febr. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia

lehet itt reklámozni?

mi Siófokon voltunk a magistern-ben.most télen is klassz volt.nem mondanám baba-barátnak,mert akkor 3szorosát fizettük volna.de van gyerek medence,mindenféle wellness-neked.etetőszék,kiskád,ágy,amit kérsz hoznak.most akciók is vannak,nézd meg

2009. febr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szió! Én is a karos-spat ajánlom Zalakaroson! Mi voltuk ott tavaly 4 éves kisfiammal, és nagyon jó volt! sokáig keresgéltem én is itt a neten és ezt találtam megfelelőnek és megfizethetőnek. Nem bántam meg. Tiszta, finomak a kaják, tiszta a viz, minden igénynek megfelel. Ha nagyobb lesz kislányunk, még csak 6 hetes, ismét oda megyünk:-)
2009. febr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi nektek is. Most aztán sorra kérem az árajánlatokat, de mindegyik nagyon tetszik amit ajánlottatok.
2009. febr. 13. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!