Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyiregyhazai allatkertet...

Nyiregyhazai allatkertet szeretnenk meglatogatni ket gyermekkel, egy pici tiz honapos es egy nagyobbal. Erdelybol. Tudnatok ajanlani baba-barat szallast es tanacsot hogy mit lehet meg meglatogatni egy hosszu hetvegen?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem ezt kérdezted, de azért leírom: 1 éve várok arra, hogy elkészüljön az Óceanárium, debreceni vagyok 6 hós a fiam, májusban szerettünk volna menni megnézni, de lemondtunk róla, esetleg júliusban: ui. május végén az egyik ismerősöm az odavezető úton 2 órát araszolgatott, hogy egyáltalán eljusson az állatkertig és le tudjon parkolni, olyan sokan mentek megnézni, a belvárosig tartott a kocsisor, plusz a pénztárnál 1,5 órát várakozott!!!! Mostani helyzetről nem tudok,de szerintem mindenképp kérdezzetek rá!
2010. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Kimondottan bababarát szállodát nem tudok, de a Lugas szállodát, vagy a Hotel Pagonyt, tudom ajánlani, mindkettőben van babaúszás, és gondolom, hogy akkor a szálloda maga is előtérbe helyezi a babás családokat. Bár lehet, hogy a kettő nem függ össze.

Ha ilyen jó idő van akkor menjetek még strandra, de ha nincs jó idő akkor az élményfürdőbe nézzetek el, azt mondják nagyon jó a babás része, van csúzda, kismedence, minden.

2010. jún. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mi is most 7végére tervezünk oda menni. Szombaton Nyíregyházára megyünk vasárnap pedig Debrecenbe a fürdőbe. Szállást majd ott keresünk. De láttam, hogy az állatkertnek van ajánlott hotele: hoteldzsungel.hu. Nekem ez szimpi. Van még ott több látványosság: Múzeumfalu, Tófürdő, vagy ha meleg van erdőben lehet kirándulni. Mi ezeket néztük ki.
2010. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak hosszú hétvégén ne. Mi Pünkösdkor voltunk egy 3 éves és egy 6 hós babával. Nagyjából semmit nem láttunk, mert mire beértünk hulla volt mindkét gyerek. 1 órát álltunk jegyért a kapunál, aztán az ócenáriumba már meg se próbáltuk bejutni, mert 150 m-es sor állt.

Szerintem hét közben lenne érdemesebb próbálkozni.

2010. jún. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

14 hós babával két hete, hétvégén voltam az Állatparkban. Sehol nem kellett várakozni, parkolóhely is egyből akadt. Nagyon tetszett Neki is - nekünk is. A Zöld Piramisba is bevittük - az is klassz volt.


Jó szórakozást!

2010. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Javasolnám, hogy Sóstón keresetek szállást van hotel, apartman minden amit akartok, mert akkor nem kell Nyíregyházáról kimennetek. Igaz nem egy nagy távolság, de ha Sóstón vagytok az autóra nincs szükség, mert minden közel van egymáshoz. Programok: állatpark, parkfürdő, tófürdő, fürdőház, aquarius élményfürdő, múzeumfalu, kalandpark, csónakázás, vízibiciklizés, játszóterezés, a Krúdy szálló teraszán esténként élőzene:) Nyíregyháza belvárosában is érdemes eltölteni pár órát.

Korábban írták a Pagony hotelben a babaúszást, erről csak annyit hogy valóban van és igaz, hogy a hotel wellnes részlegében, de kb. ennyi köze van hozzá a hotelnek, másrészt meg egy babának aki nem járt még úszásra nincs is értelme.Babaúszásnak is akkor van értelme ha rendszeresen járnátok. Mi odajárunk úszni és onnan tudom ezeket.

2010. jún. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Én írtam a Pagonyt, de valamit nagyon félreérettél. Én nem azt mondtam, hogy úszni menjenek oda a babával, hanem hogy mivel bababarát szállást keres a kérdező, gondoltam mivel van ott babaúszás, maga a szálloda is bababarát.

2010. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!