Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kell egy gyogytornaszhoz...

Mikor kell egy gyogytornaszhoz fordulni?

Figyelt kérdés
most 5hosak vagyunk,hasra tud fordulni,vissza csak egy ketszer sikerult neki.ha kitamasztom szepen ul(csak egy par percre)kuszni is probal,de a labai meg felfele alnak.ez nem baj?
2009. febr. 13. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A korának megfelelően fejlődik, nincs szükségetek gyógytornászra. Ha ugyanezt csak egy hónap múlva produkálná az is tök normális lenne, sőt!
2009. febr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
koszonom,en is enormalisnak gondoltam a fejlodeset,csak mar annyit hallani,hogy mnar 4honaposak is kusznak,masznak,sot ulnek,hogy igen elkezdett erdekelni,nem e kellene gyogytornazasra menni.hat remelem szepen fejlodik.koszonom
2009. febr. 13. 13:07
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez így van, ne aggódj!

Ggyógytornász anyuka

2009. febr. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nagyon szepen koszonom,megnyugtattatok
2009. febr. 13. 13:12
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy sok baba nagyon ügyesen fejlődik, nem akarom hazugsággal vádolni a mamákat, de egy kicsit azért hozzátesznek néhányan a meglévő képességekhez. Persze nem szándékos nagyzásból, csak büszkék a csemetére.Mégiscsak a saját gyerekünk a legügyesebb, nem?:) Meg az is igaz, hogy nem azok újságolják el a babájuk képességeit, akik úgy érzik kicsit lassabban fejlődik a pici. Tehát inkább arról értesülünk, hogy milyen "babarekordok" vannak, nem arról, hogy hogyan fejlődik az átlag.

Első.

2009. febr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hat igen,igazad van;))
2009. febr. 13. 13:23
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is eggyetértek!Én is tettem fel már hasonló kérdést és én is unom, hogy legtöbben csak azt írják, hogy ezt meg azt tud a gyerkőcük.Én lányzóm 7,5 hós és most kezd forgolódni.A neurológus meg is mondta hogy nem fog mindent időben csinálni.Nem szabad beleesni abba a hibába amibe én, mert mentem a "nagykönyv" után.Teljesen ügyes a te babád is és pont azt csinálja amit kell.Ügyik vagytok.
2009. febr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem sok anyuka csak vetít,azért válaszol,h nehogy lemaradjon a "tökéletes"(???) babák szüleitől.Az én kisfiam 9 hós,még NEM áll,magától NEM tud felülni,és NEM mászik.Ezzel szembe forog,mint a gép,ha felültetjük stabilan ül percekig,pár napja négykézláb áll és hintáztatja magát.Ja,hónapok óta visszük babaúszásra,és amit ott művel,az több,mint elégedettséggel tölt el.Nekem eszembe se jutott másik babákhoz hasonlítani,vagy azt feltételezni,h le van maradva,netalán gyógytornászhoz vinni...a te babád is teljesen rendben van,nyugi.2 gyerekes anyuka
2009. febr. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
mindenkinek koszonom
2009. febr. 14. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!