Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek nem korai még,...

Szerintetek nem korai még, hogy a 2.5 hónapos babám már meg tud fordulni hátról-hasra? Már a kezét is ki tudja venni a hasa alól

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért, ha korai az baj?Örülj neki hogy ügyes!
2011. szept. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én lányom csak 5 hónaposan fordult hasról hátra és 6 és fél hónaposan hátról hasra.Már azthittem, hogy sosem fogja csinálni!

Most meg sürög-forog, próbáljkozik a mászással (eddig több-kevesebb sikerrel)és kompozik mint a golyó, állandóan tipegne.

Örülj, hogy a te babád ilyen ügyes, lehet ettől még később lesz olyan dolog, amit kicsit lassabban csinál, mint a többiek, de nem kell aggódni :)

Ma 8 hós a lányom

2011. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk 8 hetesen fordult oldalról hasra, majd 1 hét után már hátról hasra. Védőnő nem mondta hogy gond lenne, csak annyit hogy milyen ügyes. :)

Először hanyatt fekve aludt, majd oldalán és ugye 8 hetes korától csak hason alszik el.

2011. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
félre ne értsetek, nagyon is büszke vagyok rá, hogy ilyen ügyes. Csak úgy tudtam, hogy ezt kb két hónappal később tudják megcsinálni, nem most :)
2011. szept. 2. 10:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha a gyerekorvos és a védőnő szerint nem gond, akkor örülj neki, nagyon ügyes babád van.

Csak azért írom, mert merev izomzat miatt is lehet ilyen, ha befeszül, és attól automatikusan átgördül. Persze ezt a gyerekorvosnak észre kell vennie!

2011. szept. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!