Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinál egy négyhetes baba...

Mit csinál egy négyhetes baba ha ébren van?

Figyelt kérdés
Kislányommal tulajdonképpen semmi gondom nincs, de az igazság az, hogy vagy alszik, vagy eszik, vagy küszködik a kakával, de ébren nincs el magában, mert akkor meg épp azért sírdogál, hogy altassam el. Minden baba azonnal elálmosodik, ha evett?
2009. febr. 13. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az én fiam ennyi időssen nagyon szerette a fény-árnyék játékokat, és a színes dolgokat nézegetni. Persze ha azt látod, hogy tényleg álmos, akkor örülj neki, és inkább altasd el. Ráértek még a hoszabb játékokkal... :)
2009. febr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam sem volt aktívabb. Evett, aludt. Egy délelőtti és egy délutáni etetés után volt olyan, hogy hosszabb ideig, kb másfél órán át ébren volt, olyankor nézelődött, majd megunta, sírdogált, felvettem, nézelődött tovább, majd elaludt. Eleinte furcsa volt, hogy ilyen sokat alszik, azt hittem, hogy egy hónaposan már aktívabb lesz, de Anya azzal nyugtatott, hogy akkor fejlődik igazán, amikor alszik (és hogy lesz még olyan időszak, amikor már én fogom várni, hogy aludjon kicsit).

Most két és fél hónapos és még most is elég sokat alszik, az éjszakát átalussza nyolctól reggel hatig, majd kilenctől délig ismét alszik, délután még két órát.

Ha pedig utazunk, vagy babakocsival sétálunk, akkor még ezen felül alszik. (Két hete konkrétan 9 órás autóskirándulást tartottunk és egyszer ébresztettem enni, egyébként végig durmolta volna az egészet.Ö

2009. febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!