Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor vegyek neki hintát?...

Mikor vegyek neki hintát? Milyet ajánlotok lakásba? Kell vmi extrát tudjon (mint manapság minden:/)? 5 hónapos a baba

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazi hintát, ha már tud ülni. A hinta tudjon hintáztatni, más nem kell.

Ha nem akarsz falat fúrni, vegyél összecsukható állványos hintát. Ha falfúrás, akkor egy sima beleülős műanyag hintát.


[link]


[link]


Vannak ilyen fukszos hinták, de ezeket hamar kinövik:

[link]

Én ilyet már nem vennék 5 hósnak.

2011. nov. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát attól függ, mert pl az adamo hinta jó már egészen pici kortól is. Mi az 1. szülinapjára vettünk hintát, és fokozatosan kezdte szeretni, először nem akart benne maradni sokáig. Most 14 hónapos és naponta legalább 1x belekéredzkedik. Imádja.


Mi ilyet vettünk, mert ezt találtam a legbiztonságosabbnak (ebből nem tud kifordulni), kényelmes, masszív, és nagyon sokáig tudjuk még használni:


[link]

2011. nov. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk állványos van, mert kicsi a lakás, és ha nem használjuk,akkor az erkélyen van. Mi is 5 hónapos korába vettük, 10 hónaposan tanult meg ülni, így olyat kerestünk, amit le lehet hajtani majdnem vízszintesbe, van rajta min. 3 pontos öv, és egy karfa. Találtunk ilyet végül.13 ezerért vette a párom, már nem tudjuk hol. Majdnem olyan, mint ez

[link]

csak a mienk szélesebb egy kicsit, és van kupolája is.

2011. nov. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt fogom venni neki karácsonyra, akkor lesz majdnem 5hónapos

2011. nov. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!