Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az egy éves születésnapra...

Az egy éves születésnapra csináltok tortát a babának? És ha igen adtok neki belőle? Nem korai még ilyenkor édességet adni? Ajándékötletek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a család miatt vettünk tortát,az ünnepelt csak kicsit megnyalta a krémet,de öklendezett tőle.Én pont ezért neki külön nem is csináltam,mert nem szokott ilyen édességet kapni.
2009. febr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Szia,


Én csináltam a csajszinak Túrórudi tortát...

Nagyon tetszett neki, élvezte hogy dzsamizhat ő is egy kicsit..:))

Annyitól semmi baja nem lesz, főleg ha ilyen egészségesebb fajtát csinálsz neki...:))

Sok sikert..:)

2009. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Igaz mi még gy kicsit messze vagyunk tőle (most 3 hónapos), de én csak azért veszek neki tortát, hogy bele tudjon mászni, ha akar. Az csak az övé lesz és ha akarja eszik belőle, bár ha rám ütött, akkor nem fogja szeretni a gej dolgokat.
2009. febr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Lehet sütni finom és egészséges répatortát, azt az egyéves is eheti. Ki mondta, hogy a szülinapi torta csak csupacsoki csupagejl dolog lehet? De süthetsz neki gyümölcstortát is, csak oda kell figyelni, miből csinálja az ember.
2009. febr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%
Én is répatortára gondoltam,bár most lesz 9 hónapos ,de még csak szopik.Ha így haladunk akkor még nem hiszem,hogy akarna belőle enni...
2009. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Én is gyümölcs tortára gondoltam,vagy joghurt tortára.Bár a nagyszülőktől biztos kap csokitortát.:/

Én igazság szerint nem szívesen adnék még neki akármilyen édességet.Nem úgy van,hogy ma betölti az 1 évet,akkor holnaptól már mindent ehet.

7,5 hónaposan kapott egy falat csokitortát a nagyitól,amitől csupa kiütés lett a gyerek.

Szerintem bőven ráér még rászoktatni az édességre.

Ajándék?Én is azon töröm a fejem.Interaktív kutyára gondoltam,vagy keménytáblás képeskönyvre.

Itt szoktam nézelődni,hátha találok valamit.

[link]

2009. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%

Mi vettünk neki olyan tortát, amin rajta van a fényképe, csokitorta volt egyébként. Nagyon tetszett neki, nagy sikere volt. És én sütöttem is neki egy babatorta utánzatot, amiből kedvére falatozhatott, a cukrászosat csak dagonyázta, ízelni nem ízlett neki annyira. Szerintem már nyugodtan megkóstolhatja az igazi tortát. Én már egyéves korára adtam neki máskor is sima piskótából falatokat.

Egyébként csak segítségként írom, hogy az én lányom megijedt a gyertyától, tehát vigyázni kell vele, mert miután félt tőle nem is nagyon akarta megenni. Óvatosan kell közelíteni felé, a tűzijátékra hatalmas szemekkel bámult, de mozdulni sem mert. :)

2009. febr. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Nem akarok senkit megbántani, és tudom, hogy ezt igazán nem is kéne leírjam, de nem bírom megállni: Egy 7,5 hónapos baba tojást, tejet, szinte lisztet sem ehet, szóval már alapból a tésztájától lehetett a kiütés. Egy egyéves azért már fejlettebb. Mi csináltattunk is egy barackos-túrókrémtortát, meg kapott egy diósat a nagyszülőktől. Semmi baja nem lett tőle. Annyit csináltam csak, hogy a diódarabokat nem adtam neki oda.

Amúgy az, hogy szülinapjára kap egy tortát, és abból eszik mondjuk két napig, attól nem fog rászokni.

És ahogy előttem is írták csinálhatsz saját kezűleg, olyat amit tudod, hogy szeret. Meglesz a szülinapi öröm is, bele is mászhat ízlik is neki, ráadásul a te lelked is nyugodt lesz, hogy nem akármit eszik.

2009. febr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!