Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28. születésnapra ajándékötlet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28. születésnapra ajándékötletek pasinak?

Figyelt kérdés
Kapott már gyakorlatilag mindent amire egy pasinak szüksége lehet,úgyhogy valami új ötletre lenne szükségem,mert az arcszesztől kezdve a romantikus vacsoráig már minden megvolt.
2011. okt. 16. 10:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja....valamit elfelejtettem.....nem szeretnék neki túl drága ajándékot venni max. 6000-7000-Ft.Gondoltam parfümre de nem vagyok biztos benne hogy örülne neki.
2011. okt. 16. 11:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Könyv.
2011. okt. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mit szeret?van hobbija?
2011. okt. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utál olvasni úgyhogy a könyv kiesett.3 éve vagyunk együtt nemrég kérte meg a kezem.Lifttervező,igazából nincs hobbija ha van szabad ideje velem van,bálokba járunk,szeret táncolni ennyi.
2011. okt. 16. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!