Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? 6hetes kisfiam...

Mit tegyek? 6hetes kisfiam hasfájós, espumisan és az infacol már nem használ.

Figyelt kérdés
Tápszeres a kisfiam és esténként megfájdul a pocija.A fent leirt szereket adtam nekik,de már nem használnak.:(Éjjel nem tud vissza aludni,mert szenved a kakival,pedig minden nap van széklete,csak nagyon nehezen jön.Mivel tudnék segiteni neki.(a homeopátiában nem hiszek).
2011. febr. 20. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Cirógatás a pocakon,amiről tudod, hogy inkább gyengéd masszazs.Követve a vastagbél vonalát, ami a test jobb oldalán indul lentről fölfelé, a köldök fölött keresztbe, a hason, és a bal oldalon le a végbélig. Kis körző mozdulatokkal a köldök körül, csak az irányra figyelj, nehogy visszafelé masszírozd. / az óra járásával megegyezően/. Főzz neki édeskömény, és rendes köményes teát. Azt itasd vele.
2011. febr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én annak a híve vagyok, hogy nem kell agyon gyógyszerezni, hisz ez egy élettani folyamat, és majd elmúlik.

Én nem adtam semmit, annyit tettem, hogy szeretgettem, simogattam a hasát, tornáztattam, meg nekünk a cicizés bevált, attól megnyugodott, és 12 hetesen kinőtte mindkettő.

2011. febr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk cukros kamillateát ajánlott a védőnő.
2011. febr. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom,de nekünk még a siogatás,ringatás se használ,mert ugyan ugy sir.:(A kamilla teát kiprobálom,köszönöm.
2011. febr. 20. 10:09
 5/10 anonim ***** válasza:
Az édeskömény tea görcsoldó hatású, azt kortyonként adogasd neki, pocimasszázs mindíg megnyugtatja öket, és hömérözés a popsiban(kijön a levegö amit nem tud szegényke kinyomni). Ennél többet nem tehetsz, de ha ezt felváltva csinálod túl lesztek rajta.
2011. febr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden csodaszert kipróbáltunk a kisfiammal, de csak a cukros kamillatea segített.
2011. febr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Most kiprobáltam a mecsek baby teát(csak ez volt itthon)ugyhogy abba tettem a tápszert neki.Ugy néz ki az hat,mert már 3,5órája alszik nyugodtan.:)Kiprobálom este is igy hátha jo lesz akkor is.
2011. febr. 20. 14:20
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha tápszeres, akkor nagyon egyszerű. Tápszert kell váltani.

Plusz az Espumisant nem a leírás szerint kell adagolni, nekünk a doki mondta, és úgy jó is volt.

2011. febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Gripe Water egy csodaszer hasfájásra, plusz próbálj másik tápszert!
2011. febr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Ez már a második tápszer amit használunk,igy nem hiszem,hogy azzal lenne a gond.:(
2011. febr. 21. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!