Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek a...

Van itt olyan anyuka akinek a babája szereti céklát?

Figyelt kérdés
Hogyan készítitek el?
2009. febr. 13. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam nagyon szereti. Megfőzöm a céklát meg a krumplit is külön, aztán jól összeturmixolom. Ha 6 hónapos elmúlt tehetsz hozzá csirke husit is.
2009. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megpucolom, kis kockákra vágom, párolóbetétre teszem, puhára párolom (jó sokáig tart). Külön megfőzök vagy párolok egy krumplit és egy répát (mindkettő kis darabokra vágva). Kevés főzőlével összeturmixolom. Egy fél mérőkanál tápszerport is teszek hozzá néha. Másik variáció még a cékla-édesburgonya-paszternák, ugyanúgy ízlett a fiamnak.
2009. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is szereti.Egy közepes almát nyersen lereszelek,és ehhez adok 5-6 teáskanálnyi céklapürét.Ez utóbbi úgy készül,h jól megfőzöm,majd nekieresztem a turmixgépet:)Ha túl sok a cékla az almában akkor nem eszi meg.Se krumplival sem hússal.
2009. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én le szoktam reszelni neki, így hamarabb megpárolódik és mindig teszek mellé egy kis almát meg természetesen burgonyát.Csak magában a cékla krumpli az nem jött be, így megeszi és szereti.
2009. febr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom a recepteket!
2009. febr. 14. 11:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia,kislányom hat,és fél hónapos,imádja.Én is hasonlóan,megfőzöm,leturmixolom,kis krumplit is főzök mellé sűrítésre,de nem teszek hozzá sót sem,finom édes,kis csirkemellet főzök hozzá azt is turmixolom,egybe,és kész.
2009. febr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!