Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek árnyjátékot adó...

Van valakinek árnyjátékot adó kislámpája? A gyerekszobába keresek, de nemigen találtam. Hol lehet ilyet venni?

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Lehet, hogy lámpában is létezik hasonló, de nekem elsőre ez jutott eszembe.

2009. febr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a fischer és price oldalon mintha lattam volna ilyet.

illetve [link] ezen az oldalon van egy nagyon nagyon jo jatek (Projects/lights), amit akár te is megcsinalhatsz, mert a muveszboltokban van minden hozzavaló

2009. febr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. Igen, hasonlóra gondolok, mint a 2. válaszoló által ajánlott oldalon és azok tényleg gyönyörűek, de inkább egy kisebb lámpát szerettem volna, aminek mondjuk forog az ernyője és különböző minták vannak rajta kivágva és ezáltal kivetíti a figurákat a falra. Tulképp onnan jött az ötlet, hogy miért alszik el olyan hamar a kocsiban sötétedés után, aztán rájöttem, hogy a lámpák fényét nézi menet közben és az elálmosítja.
2009. febr. 14. 16:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi most készülünk venni az ikeában. Igaz, hogy az nem asztalra tehetős, hanem mennyezetre szerelhető, de nagyon szép. Ha jól emlékszem 5000 Ft körül van az ára.
2009. febr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Húúú nekünk ilyen van, de nagyon szupi. Elemmel működik, 3 féle hangot tudsz beállítani szívdobogás, víz, meg dallam, beállíthatod hogy milyen hosszan működjön, és van hozzá vagy 8 életkornak megfelelő kis korong ami forog. Mi bocifejnek hívjuk. Kaptuk de biztos újonnan is be lehet szerezni így néz ki: [link]
2009. febr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!