Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szoktak venni keresztelőre...

Mit szoktak venni keresztelőre mármint úgy értem a rokonság, vagy mit illik?

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Leírom én picim mit kapott,4 hós volt akkor:

Autósülés,tologatható tricikli,ruhák és pénz,pénz,így azt vettünk amire szükség volt,de mindenki megkérdezte mire lenne szükség.Szerintem kérdezd meg mire lenne szükség,vagy menjetek el közösen vásárolni,vagy pénzt adj,a 77. csörgő,vagy plüssmaci egy idő után kiakasztó.

2011. febr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenhol más a szokás, valahol kis arany ékszert, vagy valami maradandót, amit ha felnő tud értékelni. Akár egy egyedi gravírozású bor, vagy egy márkásabb (Hollóházi) süteményes készlet...Ilyenek. Nálunk legalábbis ez a szokás.
2011. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kislányoknak szerintem könnyebb, nálunk aranyat szokás nekik: fülbvaló, karkötő, nyaklánc, medál.

Nekem kisfiam van, van olyan rokon, aki akart neki is aranyat venni, de mondtam, hogy inkább ne. Ő kapott egy csomó mindent, a mesekönyvektől a ruhákon át a mászós micimackóig. Fél éves volt akkor. Én ebből nem csináltam gondot, örültünk mindennek. Az egyik keresztszülőtől pl. összecsukahtós babakocsit kaptunk meg utazóágyat.

Ha te szeretnél vásárolni lányak szerintem ékszert, kisfiúnak meg valami játékot.

2011. febr. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg mire lenne szükségük.
2011. febr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

teljesen gyerek függő. hány hónapos/éves?

az én lányom a keresztszüleitől pihenőszéket kapott, a nagynénétől (aki szintén babázik) 100pelenkát, nagyszülőktől ruhákat.

2011. febr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!