Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok milyen ajándékokat...

Babátok milyen ajándékokat kapott a keresztelőre? Kapott egyáltalán, szokás ilyenkor adni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 23:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Keresztszülőktől fülbevalót kapott a lányom, mi anno nekik etetőszéket vettünk. Kapott még pénzt és ruhát is, persze nem mindenkitől, volt aki csak a száját tátotta... Bocsánat, kibukott belőlem...:)
2011. szept. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
komp nyaklánc takaró könyv fülbevaló...
2011. szept. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Keresztszülőktől fülcsit,másoktól plüssöket, ruhákat,pénzt.
2011. szept. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Etetőszék, biciklire gyerekülés, háromkerekű tologatós tricikli, Bébi komp, pénz, autós gyerekülés. Mondjuk én előálltam egy listával.hogy mire van szükségünk hogy senki ne hozzon hülyeséget. Mikor mi mentünk keresztelőre én is meg kérdeztem mire van szükség mert ha adok akkor hasznosat szeretnék és olyat amire szükség van nem olyat amit letesznek és nincs kihasználva.
2011. szept. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
07:48 jó nagy lehet a család, ez több száz ezer ft is lehet, mire megveszi az ember.
2011. szept. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Meg volt mindene így pénzt kértünk a saját bankszámlájára, én ennek látom értelmét....

De kaptunk még vásárlási utalványokat (baba boltokba), arany nyakláncot kis kereszttel (ha nagy lesz megkapja, de örök emlék lesz)

Tőlünk azt kapta h elvittük vadasparkba és utána étterembe, nagyon élvezte. :)

2011. szept. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Játék tologatni való biciklit, ruhákat, autós ülést, mindenki mástól pénzt
2011. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi direkt mondtuk, hogy senki ne vegyen semmit...

a keresztanya (noverem) vett egy pici ezusdobozt amibe az elso kiesett fogat kell majd beletennie.Nagyon aranyos kis macis dobozka.

A keresztapatol (ferjem gyerekkori baratja) egy aranymedalt vett.

Apukam egy aranylancot es egy aranymedalt (nagyon nem orultem neki, mert nekik nagyobb szukseguk lenne a penzre, de jol esett, hogy osszesporolta ra a penzt)

Anyukam beleszallt a gyogycipojenek az araba, mert 20.000 ft volt az a pici cipello.

Baratnomtol egy konyvet es egy takarot kapott.

Anyosektol semmit, de ok sosem vesznek Neki semmit igy nem volt nagy a meglepetes( viszont besertodott, hogy miert csak a szuk csaladot hivtuk meg, mert ezt nem igy illett volna...persze az ettermi szamlaba nem szallt be.Nem tudom honnan gondolta, hogy az osszes rokont majd etetem itatom, ugy, hogy van akit 2-3 eve nem is lattam....)

Mi is vadasparkban voltunk masnap, meg egyebkent is eleg nagy "kirandulas" volt neki, mert kulfoldon elunk es a keresztelo miatt mentunk haza.

2011. okt. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Az én kislányom a keresztszülőktől egy pár fülbevalót, egy nyakláncot (szettben a fülbevalóval), egy csipke keresztelői ruhát és egy hatalmas micimackót kapott.

Mindenkitől pénzt és valami kisebb ajándékot kaptunk (baba ruha, plüss, ilyesmi).

2011. okt. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Keresztszülőktől fülbevalót, másoktól főleg pénzt és/vagy vmi apróságot.

Van, aki megkérdezi ilyenkor, hogy mit szeretnének a szülők a picinek. Én ezt is jó ötletnek tartom, hiszen a babának lesz az ajándék és nyilván a szülők is jobban örülnek, ha olyat kapnak, ami egyébként is hasznos, vagy amire szüksége van a babának.

2011. okt. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!