Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Céklát mennyi ideig főzitek?

Céklát mennyi ideig főzitek?

Figyelt kérdés
hámozva, kockázva raktam fel.
2011. febr. 22. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
másfél-2óra tuti kell neki,én egybe főztem,de 2-t simán főztem,és még lehetett volna....
2011. febr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

én héjában, egészben 2-3 órát főzöm.

Kockázva szerintem elég lesz 1,30 óra. (főleg, ha aprók a kockák)

2011. febr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
mármint 2órát
2011. febr. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
én is kockázva, másfél óra kb.
2011. febr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Főzve pillanat alatt megvan. Ne az időt nézd, hanem szúrkáld meg villával. Kb. annyi idő, mint a krumpli.


Aztán legközelebb ne főzd, hanem egészbe, héjastul alufóliába tekerd be, és közepes lángon be a sütőbe!!!

Állítólag sokkal sokkal több minden benne marad, mint főzésnél, vitaminok, "ásványianyagok"?, illetve, ami kell. Vagy egy jó másfél órát kell így sütni, de megéri!

Ennyire ínycsiklandóan zamatos valamivel még sosem volt dolgom!!!!

2011. febr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

hú, akkor enegem máglyán égetnek el :)

éppen tegnap főztem először de kb. 3/4 órát. Apró kockákra vágtam. azt hittem hogy olyan félkeménynek kell lennie. összeturmixoltam a krumplival és nagyon jó kis sima állagú pépet kaptam....akkor kevés ideig főztem?

2011. febr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%

Másfél órákat főzni???? Nálam hamarabb meg volt, kb fél óra, fedő alatt, bár igaz, hogy nem főztem pépesre.

Amúgy tényleg, ha esetleg kipróbálod sütve, lehet, hogy meg lesz az két óra hossza is, de tényleg annyival jobb úgy, hogy megéri!

2011. febr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem cékla-függő, hogy mennyi ideig fő. De csatlakozom ahhoz, hogy sütve jobb: finomabb és egészségesebb is. (Én egyszerre szoktam sütni céklát, sütőtököt és fagyasztom le őket.)
2011. febr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb. én is egy órát, vagy kevesebbet.Nem lesz teljesen puha, de turmixolva jó lesz.
2011. febr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi!

végül 1ó20p-et főtt, szerintem jó lett.


ha sütök mást is, akkor úgy tényleg jobb, de most csak pár kicsi céklára volt szükségem.

2011. febr. 22. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!