Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Céklát ti meddig főzitek a...

Céklát ti meddig főzitek a babátoknak?

Figyelt kérdés
2 órát főztem és még mindíg kemény volt.nem lehetett összeturmixolni.
2010. dec. 13. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Semeddig!

Alufóliába tekerve sütöm. Igyekszem kisebb darabokat venni, és 1,5-2 óra alatt puhára párolódnak a fóliában! A színe is megmarad, és az íze is intenzívebb!

2010. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pont ahogy az első írta. Én sütőtökkel együtt sütöm, után azzal is adom a babának.
2010. dec. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

főzni szoktam, olyan 1 órát.


a tiéd öreg lehetett...

2010. dec. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én kb 20-30 percig főztem, kicsit keménynek találtam én is, de össze lehetett turmixolni rendesen
2010. dec. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sütőben kb. 1 óra, a tepsibe rakok egy kevés vizet is.
2010. dec. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Alufóliába tekerve,sütőbe sütöm kb 1 óra alatt vajpuha lesz!De én általába olyan körte nagyságúakat veszek(tehát nem nagy)
2010. dec. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon picire vágom és kb.: 40percig főzöm.

Mindig szuper puha.

2010. dec. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én tegnap sütöttem először céklát, és 1 óra alatt puha lett. Alufóliába csomagoltam, közepes alma nagyságú volt. Szerintem finom lett, egy kis csirkemellet és krumplit kevertem hozzá, de a babámnak nem ízlett. :(( Nagyon válogatós lesz!
2010. dec. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsónak!

Nem biztos,hogy válogatós lesz azért mert egy új ízt nem töm befelé ezerrel!Próbálkozz meg 2 hét múlva újra!Ha esetleg akkor sem,akkor ne krumplival hanem almával próbáld meg(én azt is alufóliába,sütőbe sütöttem,persze nem addig mint a célát)és ha úgy sem íztlik neki akkor kel elfogadni,hogy ő nem szereti a céklát!

2010. dec. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nem csak a cékla nem ízlik neki, úgy általában a zöldségek. És hidd el sokféleképpen próbáltam már neki adni, de alig eszik egy pár kanállal. Mindig csak szopizna inkább. Azért köszönöm a tippeket.

Utolsó előtti voltam.

2010. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!