Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma nem nőtt a súlya. Ez baj?

Ma nem nőtt a súlya. Ez baj?

Figyelt kérdés

Minden nap fürdés előtt mérjük a most egy hónapos kislányunkat,tegnapig szépen nőtt a súlya illetve már tegnap is csak 10 grammal gyarapodott.Mindezidáig napi 40 gramm volt az átlag.Kis súllyal született,2660 grammal,és 2540 grammal hoztuk haza.Ma 3370 gramm volt.

Ugyanannyit evett mint eddig,minden etetés előtt mérem és utána is.(tudom már beteges az állandó méricskélés

:-))Akkor miért nem hízott?Lehet hogy nőtt?Azt vettem észre hogy a body-kat már nehezebb összepatentolni.Lehet,hogy nő,és azért nem gyarapodott a súlya?Talán felesleges az aggodalom?


2009. febr. 14. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nyugalom!Először is felesleges naponta mérned,csak magadat hergeled fel!Komnolyan!Ha nagyon kiváncsi vagy akkor elég heti 1x mérni ugyan abban az időben!Nekünk mondta a doki h ne aggódjunk lesz olyan is h nem nő a súlya 1ik hétről a másikra!ilyenkor valószínűleg nőnek!

Nyugi semmi gáz!És ne mérjed állandóan-jó tanács:-)

2009. febr. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Nikcsi ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem igen, feleslegesen aggodsz. Egy kisbaba nem gep, nem hizik naprol napra ugyanannyit. :) Lehet hogy jobb lenne ha csak hetente merned, eddig szepen gyarapodott, nem hiszem hogy baj lenne.

Jo babazast!

2009. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges az aggodalom, ne mérd, lehet, hogy akkor többet hízik:)(Ha érted mire gondolok). Ha kezdenek szűkebbek lenni a body-k akkor bizonyára nőtt:)
2009. febr. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Naponta méred????Mi a fenének????Csak paráztatod magad!!!!Bőven elég hetente 1x mérni,ha látod,h jókedvű,nyugodt,akkor minden oké.Nekem van olyan,h 1-2 hétig se hízik,sőt!!!olyan is volt,h fogyott.Ez természetes.Ahogy többet van ébren,elkezd mocorogni több energiára van szüksége(mint mikor alszik).Ne stresszeld ezzel magad,ezt ő is megérzi.2 gyerekes anyuka
2009. febr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor egy hetes volt a kisfiam, nekem is kihozta a védőnő a mérleget, de csak minden másnap mértem meg. Ott volt a kísértés, hogy méregessem-e, de inkább úgy döntöttem, hogy felesleges. Nem egyforma ütemben híznak, egyszer a súlyuk, egyszer a hosszuk nő jobban. Ne aggódj szerintem ezen!
2009. febr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!