Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Igaz, hogy szoptatós...

Anyukák! Igaz, hogy szoptatós anyaként nem kéne enni tejes dolgokat? Pl:joghort, túró kakaó stb. Ti mennyire figyeltetek oda az étkezéseitekre?

Figyelt kérdés
Persze k.betűs dolgokat nem eszek amik puffasztók meg fűszereset se,de mindent nem akarok megvonni a szervezetemtől.
2011. febr. 22. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
enni én már mindent eszek, viszont tejtermékeket szinte semmit! se tej ,se joghurt, se sajt... persze van h megkívánom akkor igen, de nagyon ritka.
2011. febr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Valóban ajánlatos csínján bánni bizonyos ételekkel, pl. k-betűsök, tejtermékek, mivel ezek puffaszthatják, illetve átcsaphatják a szopó babát. Azonban nem kell mellőzni őket, arra kell csupán figyelni, hogy mértékkel fogyaszd, és akkor nem lesz semmi baj.
2011. febr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
tejtermeket kell enni a szoptatás alatt, de leginkább a savanyú tejtermékeket, nem kifejezetten a tejet ugyebár. Én rengeteg sajtot, túrót, joghurtot eszem (leginkább a kalcium miatt, nem szeretném ha tönkremennének a fogaim stb). De úgy tudom, ez más szempontból is nagyon hasznos.
2011. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinel egyeni dolog, a baban sok mulik. Nekem semmitol nem volt bajom kiveve a paradicsomot. Abbol nem ehettem, mert egybol rosszul volt a babam. Ki kell tapasztalnod.
2011. febr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok, persze nem kilószámra, de napi rendszerességgel fogyasztom ezeket a termékeket.
2011. febr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

szoptatós anyaként elsősorban finom és tápláló ételeket kell enned.Amit kívánsz is. Pl. én madártejet:)

Ha semmit sem ennél, igen hamar elapadna tejed. És nem is sokat ér, ha nem jut bele tápanyag.Vag yha nem élvezed az étkezést. Akkor keserű a tej :)

2011. febr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 krisztivan ***** válasza:
Tejtermékeket kell enni.Tejet nem mindegyik kicsi baba birja.Kisfiamnak az arca volt kipattogva a tejtől,nem ittam két hónapig,mostmár újra iszom semmi baj tőle.
2011. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindkét lányom tejfehérje allergiás. Az első hat hetes volt, amikor rájöttünk. Amint abbahagytam a tejfogyasztást, abbamaradtak az órákon át tartó hasgörcsök a babánál. Mire 10 hónapos lett, már bármennyi és bármilyen tejterméket fogyaszthattam, nem volt baj.
2011. febr. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.
2011. febr. 22. 16:37
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnél még a töltött káposztát is ehettem kétpofára semmi baja nem volt tőle. A másodiknál ha csak egy fél pohár joghurtot ettem, már ment buli, így inkább kihagytam. Amíg szoptattam, szinte semmilyen tejterméket nem tudtam enni.
2011. febr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!