Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom hogy már elegetek van...

Tudom hogy már elegetek van ebből a témából, de figyeltétek már hogy mit művel Rubint Réka a Facebookon?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 17:28
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Nem!Miért mit művel??
2011. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Én sem, mit művel?
2011. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem példaértékű amit csinál!!!
2011. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Küldjetek linket, mert én nem tudom mit csinál, de most már érdekel!!!
2011. márc. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
Figyeltem és akkor mi van? Mit művel? Azt, hogy magával viszi a kéthetes újszülöttjét egy előadásra? Az ő dolga.
2011. márc. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

"A tegnapi nap során megosztottam veletek egy tudatos, csinos kismama sikertörténetét, éppen azért, hogy lássátok, nem én vagyok az egyedüli, akinek sikerül megőriznie az alakját a terhesség ideje alatt. A kommenteket olvasva azonban úgy látom, hogy Beát sem kímélték a "nagy megmondók"... Idéznék egy bejegyzésből:

"...Aki úgy gondolja, hogy a jó ízlésnek vannak határai ,és hogy vannak olyan intim, személyes dolgok , amelyek nem tartoznak a kirakatba, az irigy? Nagyon becsülendő, hogy valaki terhesen is megőrzi a szép alakját, és igen, örökítse is meg, de nem gondolnám, hogy ezeknek a képeknek a facebook oldalán kellene landolniuk. Sajnálatos dolog, hogy ma Magyarországon csak a szexualitással és a (közel)meztelen képekkel

lehet érvényesülni és az igazi értékek sokszor elvesznek egy esetlegesen fölöslegekkel és ennek okán komplexusokkal küzdő emberben, csak mert ő nem tehet ki magáról hasonló képeket..."

Nahát! Komlexusok? És ugyan azt kinek köszönhetjük? Eláruljam? Saját magunknak! Lehet, hogy Beának is van, de nap, mint nap tesz annak érdekében, hogy ne legyen, mint ahogyan sokan mások is! De Neki könnyű! Főleg akkor, amikor a pesszimista irigyek bekapcsolják helyette a dvd-t és végig tornázzák HELYETTE a 90 perces Alakreform edzést! Tudjátok mi az alapvető probléma?! A "szőlő savanyú, a Bea pedig gyönyörű"...

Ennyi! Íme egy boldog, kiegyensúlyozott, csinos kismama... akinek fontos a kisbabája és saját maga egészsége. Boldog párkapcsolatban él, a férje csodálattal nézi nap, mint nap... Otthon van? Rajta kívül még hányan???? Hozzáteszem, hogy tudtommal családi vállalkozásukban aktívan részt vesz.

Én tisztelem a kitartását, s példaértékünek tartom mindazt, ahogyan csinálja! A képei pedig irigylésre méltóak... Valóban nem itt a "facebook oldalán kellene landolniuk" hanem életmód magazinok hasábjain, figyelemfelkeltés céljából óriásplakátokon a következő szlogennel:

... A "csoda" kismamaként is benned van... Élj tudatosan kisbabád egészsége érdekében...

Amikor a gyermekeimet szültem, tudjátok mennyi túlsúlyos, cukorbeteg kismamával találkoztam a nőgyógyászati osztály folyosóján? A szülés előtti hetekben, hónapokban azért voltak "bezárva" a kórházba, hogy diétáztassák őket, mert veszélyeztették a magzat egészségét! Sőtt, olyat is láttam, hogy a "lelkiismeretes" kismama dohányzott a kórház udvarán! Gratulálok!

Szereném kérni azokat a kismamákat, édesanyákat, akik hasonlóan vitték végig a terhességüket, hogy küldjék el nekem a reka2@norbi.hu mail címre a történetüket egy fotóval mellékelve, hogy meg tudjuk mutatni, nem csak Bea az egyedüli "kakukktojás""


[link]


Egy másik 3 gyermekes anyuka:


[link]


Valóban nagyon szépek,csinosak,nincs is ezzel gond,bár nagy része az ilyesminek genetika..De aki szerint nem kellene kismamáknak,anyukáknak félmeztelenül mutogatniuk magukat ország-világ előtt,azok mind csakis és kizárólag irigy,gonosz,rosszindulatú,elhízott,tv előtt zabáló lusta nők lehetnek.Felháborítónak találom,azt amit csinálnak,hogy más véleménye nem lehet senkinek sem.

2011. márc. 29. 18:08
 7/34 anonim ***** válasza:
79%

Nekem sem tetszik hogy mutogatják magukat.

Nem beképzeltségből, de hívtak kismama fehérnemű fotózásra terhesen, de nem voltam rá hajlandó.

Jól néznek ki persze, de tényleg van benne genetika.

Én terhesen mint a hülye zabáltam mindent.Hajnali 2kor mentem mekibe sajtburit enni, szalonát ettem francia krémessel.

Még is ilyen adataim voltak/vannak:

58kg teherbe esés elött

55kg voltam amikor már biztosan tudtam hogy terhes vagyok

57kg-mal mentem szülni (bár bevallom koraszülés, de nem hiszem hogy sokkal több lettem volna ha időben szülök)

53kg-mal jöttem ki a kórházból, és jelenleg is annyi vagyok.

Nem lóg semmim, csak a mellem 1,5 év szoptatás után, de majd ha lesznek fölös 100ezreim, akkor azok sem fognak.


Pedig én ezért nem tettem semmit.Azt ettem amit megkívántam, nem edzettem magam halálra, csak a hobbi szinten űzött úszás, séta ilyesmik.

2011. márc. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Leszögezem,nem vagyok Réka párti.De mi ezzel a kiirással a gond??!
2011. márc. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Nem tudjátok hogy milyen beáról van szó?nekem van egy tippem.
2011. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Milyen Bea?
2011. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!