Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 napja nem szoptatok, és nem...

2 napja nem szoptatok, és nem feszül a mellem, hanem csomó van benne, Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Jegeljem?Vagy ez el fog múlni?
2011. febr. 23. 07:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Masszírozd szét, és próbáld meg kifejni. Ebből mellgyulladás lehet...
2011. febr. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Masszírozd. És jó meleg vízzel nedvesíts be egy ruhapelust pl, amilyen meleget csak elbírsz, és borogasd be, úgy könnyebb kimasszírozni, és fejd ki. Ha nem akarsz tovább szoptatni, akkor meg doki ad gyógyszert, hogy elapadjon a tejed.

Nagyon komoly lehet, begyulladhat a melled, nekem 39 fokos lázam volt pl.

2011. febr. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem is volt mellgyulladásom. A meleg borogatás valóban jó közvetlenül masszírozás-fejés előtt. Viszont ha begyulladna véletlenül, akkor meg a masszírozások között hideg borogatást kell rátenni, ami a gyulladás csökkenésében segít.
2011. febr. 23. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem szoptatsz?
2011. febr. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért nem szoptatok,mert 16 hónapos a lányom,és most érzem úgy,hogy elég volt.
2011. febr. 27. 14:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet egyik napról a másikra abbahagyni.Mindig hagyj el egy etetést hetente.Én 13 hónapos korában hagytam abba mert szintén elegem lett.Állandóan harapott és inkább csak nyugtatónak kellett neki.Így éjjel sem kelt már.
2011. febr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerda óta nem keményedett be és csomó sincs már benne,úgyhogy remélem mostmár igy marad.
2011. febr. 27. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!