Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A védőnőnek szokás ajándékozni...

A védőnőnek szokás ajándékozni csak úgy, mert meg vagyok elégedve vele?

Figyelt kérdés
5 hónapos a lányom, eddig nem adtam semmit, de nagyon aranyos.Lelkiismeretesen látogat minket, mindig van jó tanácsa.Sokszor felhívott csak úgy, hogy mi van velünk.Nekem ez nagyon jól esett, mert akkor éppen halálra aggódtam magam.Ti adtatok már valamit a védőnőnek, vagy ez szokás egyáltalán?
2011. febr. 23. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy szokas-e, de mar en is gondolkodtam rajta, hogy adnek valamit, mert a mienk is nagyon kedves, segitokesz.

Csak nem tudom, hogy mikor adjam, varjak-e valami alkalomra - nevnapja, szulinapja, vagy mikor.

Neked van otleted? Ja, es egyaltalan mit adjak, azt sem tudom.

2011. febr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát én úgy gondoltam, hogy csak úgy adom, amikor jön egyszer látogatóba.Virágra vagy valami jó minőségű bonbonra gondoltam (Raffaello vagy ilyesmi). És úgy, hogy letenném a habtapira a lányom mellé, mintha ő adná:))
2011. febr. 23. 09:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Én "szoktam" adni neki,amikor felhívom,hogy valami olyan kérdésem van amit személyesen beszélnék meg vele,mert hosszadalmas.Már aznap,vagy legkésőbb másnap ki szokott jönni.Azt hiszem nem kötelessége.15 hónapos a fiam.Én általában adok neki egy ajándék zacsiban egy jó minőség teát,bonbont,de volt,hogy arckrémet adtam a tea mellé.Változó...
2011. febr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is!Én is ilyenekre gondoltam.Nem, nem kötelessége kimenni ilyenkor.De aki szívvel-lélekkel csinálja, az megteszi.
2011. febr. 23. 09:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálunk karácsony előtt volt épp, így adtam neki egy bonbont és a fiam nevével írtam rá, hogy kellemes ünnepeket.
2011. febr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem akkor segített sokat amikor még terhes voltam:előtte már elvesztettem egy babát 8 hónaposan ezért jobban figyelt rám.És minden nap bemehettem szívhangot hallgatni amíg nem éreztem hogy mozog pedig sok dolga volt.Ez rengeteget jelentett nekem .Amikor megszültem és először feljött akkor adtam neki én is bon-bont.De szerinte Te add át ne mintha a fiad adná.
2011. febr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Milyen jó nektek,hogy ilyen rendes védőnénitek van!

Bár én se mondhatok rá rosszat,kedves,aranyos.Amíg 1-2 hónapos lett a fiam addig jött.Azóta nem jön,most 7 hónapos a fiam.

Pedig szerintem kellene neki jönni,adhatott volna tanácsokat hozzátáplálás ügyben,vagy csak úgy meglátogathatna.

2011. febr. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek is!Szinte biztos, hogy a következő látogatáskor kap valamit.Én úgy tudom, hogy 1 hónapos korig hetente kell jönniük, utána havonta egyszer.De nem mindenkinek van ilyen szerencséje.A barátnőm is így járt, hogy a pici egy hónapos kora után nem is látták a védőnőt.
2011. febr. 23. 13:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy szokás-e de....


Egyszer karácsony előtt jött, és mivel pont előtte egy-két nappal puhult meg a mézeskalácsom megkínáltam vele. Nem fogadta el, kiderült cukros.


Azóta sem fogad el semmit. Megbeszéltük, hogy a kinőtt, de már nem olyan szép rucikat elviszi a rászorulóknak. Na annak mindig nagyon örül. Pont ma vittem le egy hatalmas táskával, mert a kicsim már megint kinőtt egy adagot.

2011. febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!